Місто планує спрямувати 51,3 млн грн на озеленення та облаштування поливо-зрошувальних систем

КМДА

Tool items

1750

Місто планує спрямувати  51,3 млн грн на озеленення та облаштування поливо-зрошувальних систем 

Напередодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили перерозподіл видатків розвитку, передбачених Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київради (КМДА) на 2017 рік.

Цьогоріч продовжать роботи, які були розпочаті минулого року. Це зокрема, обстеження та розчистка русла річки Либідь та приведення його до належного технічного стану. На це передбачено 2 млн грн. Ще 1 млн грн заплановано на реконструкцію гідротехнічних споруд річки Либідь, в тому числі проектні роботи. Також продовжать розчистку та ремонт споруд на озері Голубе (2,6 млн грн) та благоустрій озер у парку “Нивки” (8,7 млн грн). Окрім того, заплановано завершити розробку проекту землеустрою регіонального ландшафтного парку “Дніпровські острови”. 

Відповідно до затвердженого порядку, цьогоріч запланована розчистка та благоустрій великої кількості озер у Солом’янському, Святошинському, Оболонському,  Дарницькому, Деснянському та Дніпровському районах міста Києва. Разом на ці цілі закладено понад 8,4 млн грн. 

Окрім того, передбачено заходи з озеленення міста та облаштування поливо-зрошувальних систем, у тому числі проектні роботи, на загальну суму 51,3 млн грн. Має закуповувати місто контейнери для збору небезпечних відходів у складі побутових (використані елементи живлення та люмінесцентні лампи). На це передбачено 1 млн грн.  Відповідно до плану, продовжать демеркуризацію і промислового майданчика ВАТ “Радикал”. 

Відповідне фінансування зазначених заходів також мають розглянути депутати на пленарному засіданні Київради. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження договору між Київською міською радою та Підгірцівською сільською радою Обухівського району Київської області
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 25.10.2007 № 1079/3912 «Про врегулювання питань утримання та поводження з собаками і котами в м. Києві»
  • Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації, в будинку № 70, корпус 2 на проспекті Голосіївському у Голосіївському районі міста Києва
  • Про утворення комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Муніципальна охорона"
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21.04.2015 № 415/1280 "Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва"
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 25 грудня 2012 року № 689/8973 "Про затвердження Положення про інформаційно-телекомунікаційний простір територіальної громади міста Києва"
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23.06.2011 року № 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"
  • Про створення єдиної інформаційної системи з ведення обліку посвідчень членів громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону, які діють на території міста Києва
  • Про передачу громадянці Спіциній Тетяні Валеріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Сергія Колоса, 111-д у Солом’янському районі м. Києва А-23229
  • Про передачу громадянці Савчук Ларисі Андріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Шевченка, 86-а у Солом’янському районі м. Києва А-23235