Місто планує спрямувати 51,3 млн грн на озеленення та облаштування поливо-зрошувальних систем

КМДА

Tool items

1915

Місто планує спрямувати  51,3 млн грн на озеленення та облаштування поливо-зрошувальних систем 

Напередодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили перерозподіл видатків розвитку, передбачених Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київради (КМДА) на 2017 рік.

Цьогоріч продовжать роботи, які були розпочаті минулого року. Це зокрема, обстеження та розчистка русла річки Либідь та приведення його до належного технічного стану. На це передбачено 2 млн грн. Ще 1 млн грн заплановано на реконструкцію гідротехнічних споруд річки Либідь, в тому числі проектні роботи. Також продовжать розчистку та ремонт споруд на озері Голубе (2,6 млн грн) та благоустрій озер у парку “Нивки” (8,7 млн грн). Окрім того, заплановано завершити розробку проекту землеустрою регіонального ландшафтного парку “Дніпровські острови”. 

Відповідно до затвердженого порядку, цьогоріч запланована розчистка та благоустрій великої кількості озер у Солом’янському, Святошинському, Оболонському,  Дарницькому, Деснянському та Дніпровському районах міста Києва. Разом на ці цілі закладено понад 8,4 млн грн. 

Окрім того, передбачено заходи з озеленення міста та облаштування поливо-зрошувальних систем, у тому числі проектні роботи, на загальну суму 51,3 млн грн. Має закуповувати місто контейнери для збору небезпечних відходів у складі побутових (використані елементи живлення та люмінесцентні лампи). На це передбачено 1 млн грн.  Відповідно до плану, продовжать демеркуризацію і промислового майданчика ВАТ “Радикал”. 

Відповідне фінансування зазначених заходів також мають розглянути депутати на пленарному засіданні Київради. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання заборгованості перед ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"
  • Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва ділянок автомобільних доріг загального користування державного значення
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 05.09.2014 № 55/55 "Про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на території міста Києва"
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» Кібі В. М.
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної ради України щодо внесення змін до законодавства України
  • Про надання земельної ділянки управлінню освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації для експлуатації та обслуговування будівель і споруд закладу освіти (апарат управління освіти) на просп. Голосіївському, 118-б у Голосіївському районі м. Києва А-25290
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці, що розташована за адресою: проспект Тичини, 18-б у Дніпровському районі міста Києва
  • Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу Є-1507
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНЦЕРН ЄВРОПА" земельної ділянки для будівництва та обслуговування транспортної інфраструктури (реконструкція транспортної розв'язки з метою організації будівництва будівель і споруд на відведених земельних ділянках) на вул. Академіка Заболотного, 37 у Голосіївському районі м.
  • Про надання земельної ділянки управлінню освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації для експлуатації та обслуговування будівель і споруд закладу освіти на вул. Генерала Матикіна, 5 у Голосіївському районі м. Києва А-25257