Місто має намір викупити склад матеріалів, аби добудувати Другу нитку головного каналізаційного колектора

Вулиця Воздвиженська

Tool items

Місто має намір викупити склад матеріалів, аби добудувати Другу нитку головного каналізаційного колектора

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили проект рішення “Про затвердження викупної ціни нерухомого майна”.

Зокрема передбачається викуп нерухомого майна, яке перебуває у приватній власності. Це необхідно для того, аби добудувати Другу нитку головного міського каналізаційного колектора. Частину робіт необхідно провести саме на земельній ділянці по вул. Кирилівська, 69, де наразі знаходиться нежитлова будівля, яка належить ПАТ “Експериментальний механічний завод”. 

“Для продовження виконання будівельно-монтажних робіт, необхідно демонтувати будівлю складу. Зробити це можна лише після її викупу. Орієнтовна площа цеху складає 1043 кв.м. У червні ми отримали звіт про незалежну оцінку нерухомого майна, відповідно до якого пропонується затвердити викупну ціну майна в розмірі майже 10,3 мільйона гривень”,  — зазначив голова бюджетної комісії Андрій Странніков. 

Прийняття даного проекту рішення дозволить не лише повністю добудувати Другу нитку головного міського каналізаційного колектора, а й дасть можливість обстежити Головний колектор з метою його реконструкції. Документ мають також розглянути постійні комісії Київради з питань власності, містобудування, архітектури та землекористування, а також ЖКГ та ПЕК. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)