Київські медики пройшли тренінг з супроводу незрячих пацієнтів

Tool items

У столиці для персоналу КНП «Консультативно-діагностичний центр» Шевченківського району провели тренінг з супроводу незрячих пацієнтів.

Як зазначила Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська, медичному персоналу необхідно проходити тренінги з супроводу незрячих, оскільки це допомагає розширити знання і навички з обслуговування пацієнтів з порушеннями зору.

«На основі звернення директорки консультативно-діагностичного центру Наталії Берікашвілі було організовано тренінг для медичного персоналу. Працівники закладів охорони здоров'я зобов'язані знати основи супроводу пацієнтів з порушеннями зору. У цьому процесі немає нічого складного, однак має бути розуміння, як краще вчинити в різних ситуаціях, наприклад, як правильно супроводжувати незрячих на сходових клітинах або безпечно зайти до ліфтової кабіни. Під час тренінгу фахівець з питань безбар'єрного простору Євгеній Свєт розповів про комунікаційні техніки для ефективного спілкування з незрячими пацієнтами, а також провів практичні вправи з допомоги та підтримки незрячих людей. Сподіваюсь, отримані знання допоможуть медикам ще краще налагоджувати комунікацію з незрячими пацієнтами, а головне дадуть більше розуміння про потреби людей з порушеннями зору», – наголосила Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що подібного роду тренінги вже пройшли в інших закладах охорони здоров’я.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про передачу громадянину Янковському Ігорю Івановичу та громадянці Кришталь Інні Іванівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Орхідейній, 92 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНИЙ КООПЕРАТИВ «ОРХІДЕЯ-3») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (539827998)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕМБЕР РІАЛ ЕСТЕЙТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування офісного комплексу на вул. Васкула Ореста, 13 у Святошинському районі міста Києва (656404484)
  • Про передачу громадянину Ференцю Олександру Борисовичу земельної ділянки в оренду для обслуговування об’єктів транспортної інфраструктури (заїзди, виїзди) (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Івана Огієнка, 15 у Солом'янському районі міста Києва (798258392)
  • Про передачу громадянці Москаленко Ірині Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Бобринецькій, 40б у Деснянському районі міста Києва (555327054)
  • Про передачу громадянину Школьному Олександру Вікторовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Береста Олексія, 8а у Святошинському районі міста Києва (433273183)