Київрада зберегла ставку паркувального збору до кінця року

Tool items

Київрада зберегла ставку паркувального збору до кінця року

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до встановлення місцевих податків і зборів у місті Києві.

“Суть цього рішення – зберегти ставку паркувального збору на сьогоднішньому рівні до кінця поточного року. Необхідність збереження цієї ставки обумовлена наступним: на сьогодні Верховною Радою України у першому читанні прийнято законопроект щодо реформування сфери паркування. Цей законопроект дозволить забезпечити надійний та дієвий механізм притягнення водіїв до сплати паркувального збору. Закон може бути прийнятий і запрацювати у повному обсязі до кінця 2017 року, відповідно ми зможемо навести лад у паркуванні і сплаті за паркування”, - зазначив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, на фоні підняття комунальних тарифів та планів підвищити тариф на перевезення у пасажирському транспорті, у міста є можливість зберегти ставку паркувального збору на теперішньому рівні. Таким чином, до ставки відповідного збору з 1 липня по 31 грудня 2017 року застосовується понижувальний коефіцієнт — 0,5, замість раніше запланованого— 0,75.

Відповідне рішення підтримали 89 депутатів. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь