Київрада зберегла ставку паркувального збору до кінця року

Tool items

Київрада зберегла ставку паркувального збору до кінця року

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до встановлення місцевих податків і зборів у місті Києві.

“Суть цього рішення – зберегти ставку паркувального збору на сьогоднішньому рівні до кінця поточного року. Необхідність збереження цієї ставки обумовлена наступним: на сьогодні Верховною Радою України у першому читанні прийнято законопроект щодо реформування сфери паркування. Цей законопроект дозволить забезпечити надійний та дієвий механізм притягнення водіїв до сплати паркувального збору. Закон може бути прийнятий і запрацювати у повному обсязі до кінця 2017 року, відповідно ми зможемо навести лад у паркуванні і сплаті за паркування”, - зазначив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, на фоні підняття комунальних тарифів та планів підвищити тариф на перевезення у пасажирському транспорті, у міста є можливість зберегти ставку паркувального збору на теперішньому рівні. Таким чином, до ставки відповідного збору з 1 липня по 31 грудня 2017 року застосовується понижувальний коефіцієнт — 0,5, замість раніше запланованого— 0,75.

Відповідне рішення підтримали 89 депутатів. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)