Київрада затвердила порядок доступу до пленарних засідань

Tool items

Київрада затвердила порядок доступу до пленарних засідань

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили Порядок доступу до пленарних засідань Київради.

Відповідно до порядку, особа, яка планує відвідати сесію Київради, має подати письмову заяву або заповнити електронну форму заяви на офіційному порталі міста Києва. Всі зареєстровані відвідувачі вносяться у відкритий перелік, який публікується на сайті Київради та відображається на екрані в бюро перепусток.

“Ми намагалися максимально спростити систему доступу осіб до пленарних засідань Київради. Для цього запровадили електронну форму заяви. Таким чином громадяни отримують можливість не бігти до КМР особисто і писати заяву про доступ до сесії, а просто заповнити відповідну форму за встановленим зразком дома”, -  зазначив співавтор проекту рішення, заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів.

Загальна кількість осіб, які одночасно можуть перебувати кулуарах сесійної зали складає 60 осіб.

“Це технічні параметри нашого приміщення, які, на жаль, не дозволяють нам розмістити більше. Адже ми маємо враховувати час евакуації людей при пожежі з приміщень 4-го поверху до виходу на сходові клітини у разі надзвичайних ситуацій. Всі розрахунки проводив Український науково-дослідний інститут цивільного захисту”, - роз’яснив керуючий справами секретаріату Київради Ігор Хацевич.

Усіх бажаючих допустити у зал неможливо, але у Регламенті чітко розписано — людина, яка хоче взяти слово, у разі позитивного рішення депутатського корпусу, отримує таку можливість —  наголосив Володимир Прокопів. 

“Київська міська рада напрацювала одну з кращих процедур публічного доступу. Ми максимально відкриті для віх громадян. І порядок відвідування пленарних засідань, який ми прийняли сьогодні, є практично еталоном по доступу. Він базується не на чиїхось думках, а на реальних розрахунках, здоровому глузді і пропозиціях всіх 5 фракцій КМР”, - резюмував Володимир Прокопів. 

Рішення підтримали 67 депутатів. Новий порядок доступу до пленарних засідань Київради запрацює з 1 грудня 2018 року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку офісу на вул. Павла Пестеля, 11-а у Шевченківському районі міста Києва (556643715)
  • Про передачу ПІДПРИЄМСТВУ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Оболонському, 26 в Оболонському районі міста Києва (393929195)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МСФ ПРОФІЛЬ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з дебаркадером, автостоянкою та адмінбудинком на Набережно-Печерській дорозі, 5 літ. Д у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік»
  • Про реорганізацію КП «Київміськрозвиток» шляхом приєднання до КО «Київзеленбуд»