Київрада виділила 7 млн грн Підгірцівській сільраді на ремонти доріг

Відображення результатів голосування на робочому місці депутата Київської міської ради

Tool items

Київрада виділила 7 млн грн Підгірцівській сільраді на ремонти доріг

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили договір між Київрадою та Підгірцівською сільською радою Обухівського району Київської області.

Відповідний договір передбачає надання субвенцій в розмірі 7 млн грн Підгірцівській сільській раді. Кошти будуть спрямовані на виконання Програми економічного і соціального розвитку Києва на 2016 рік.

Більшу частину суми — 4 млн грн спрямують на капітальний ремонт та нове будівництво автодоріг в с. Підгірці, решту — 3 млн грн передбачено також на капітальний ремонт автошляхів у с. Креничі Обухівського району.

Якщо до кінця бюджетного 2016 року Підгірцівська сільрада не використає кошти повною мірою, або вони будуть спрямовані не за цільовим призначенням, гроші повертаються до бюджету міста Києва.

Рішення сприятиме розвитку міжрегіональних зв'язків столиці. Його підтримали 74 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Тітєву Владиславу Сімеонову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва на вул. 71-ій Садовій у Дарницькому районі міста Києва (406014620)
  • Про надання громадянину Клабукову Дмитру Олександровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (656550111)
  • Про надання громадянину Завертайлу Миколі Миколайовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Назарія Яремчука, 41 у Голосіївському районі міста Києва (201894886)
  • Про відмову громадянину Чалому Павлу Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (471017719)
  • Про відмову громадянці Шугайло Ніні Микитівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (464011043)