Київрада утворила погоджувальну комісію з вирішення спірних питань по ДПТ Биківні

Депутати Київради голосують на пленарному засіданні сесії Київської міської ради

Tool items

Київрада утворила погоджувальну комісію з вирішення спірних питань по ДПТ Биківні

Сьогодні на пленарному засіданні Київська міська рада створила погоджувальну комісію із вирішення спірних питань, які виникли під час громадського обговорення детального плану території селища Биківня в Деснянському районі.

Головою погоджувальної комісії визначено керівника апарату виконавчого органу Київради (КМДА) Володимира Бондаренка.

В проекті рішення прописано, що кількість представників громадськості у складі комісії повинна становити не менше 60% від загальної чисельності членів комісії, з них — не менше 30% - представників всеукраїнських громадських організацій та професійних об'єднань.

До складу комісії входять 29 осіб.

Нагадаємо, що за замовленням Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київради (КМДА) комунальна організація “Інститут Генерального плану м. Києва” розробила детальний план території селища Биківня. Проте, під час громадських обговорень цього ДПТ мешканці селища виступили категорично проти його прийняття.

З метою врахування громадських інтересів під час розробки ДПТ створена відповідна погоджувальна комісія.

ДПТ селища Биківня розроблявся з метою надання земельних ділянок у власність учасникам та членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

Вирішення спірних питань погоджувальною комісією дозволить прискорити оформлення земельних ділянок нашими героями та членами родин загиблих героїв.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)