Київрада утворила два нових управління: з екології та туризму

управління з екології та турізму

Tool items

Київрада утворила два нових управління: з екології та туризму

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про утворення двох нових управлінь у складі виконавчого органу Київради (КМДА).

Відтак, Київрада створила Управління екології та природних ресурсів, його виокремили з Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища.

Така потреба виникла, адже функції охорони навколишнього середовища, контролю за благоустроєм, попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, охорони праці, виконання дозвільних процедур тощо зосереджені в одному структурному підрозділі - Департаменті міського благоустрою та збереження природного середовища. А це унеможливлює забезпечення належного виконання покладених на виконавчий орган повноважень у сфері екології та охорони довкілля.

На управління екології та природних ресурсів покладено здійснення 95 функцій, в тому числі 13 адміністративних, також координація діяльності 23 комунальних підприємств. Повноваження управління стосується питань регулювання стану довкілля, моніторингу, стану атмосферного повітря, територій зелених насаджень загального користування тощо.

Також утворено Управління туризму та промоцій у складі Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київради (КМДА).
Таке Управління утворено, адже окремий структурний підрозділ дозволить розвивати туризм, повноцінно реалізовувати його економічні, соціальні та гуманітарні функції, наповнювати міський бюджет та створювати нові робочі місця.

Рішення підтримали 76 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про контроль власників, співвласників та орендарів у процесі розробки проєктно-кошторисної документації та проведення підготовчих і будівельних робіт в рамках відновлення пошкоджених об'єктів житлового фонду м. Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування бойлерної на вул. Деміївській, 45-Б у Голосіївському районі міста Києва (384185811)
  • Про визначення розмірів статутних капіталів закладів охорони здоров’я, переданих до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Київспецтранс»
  • Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря агломерації міста Київ