Київрада створила ТКК, яка перевірить законність забудови на вул. Гончара, 17-23

Київрада створила ТКК, яка перевірить законність забудови на вул. Гончара, 17-23

Tool items

Київрада створила ТКК, яка перевірить законність забудови на вул. Гончара, 17-23

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати створили тимчасову контрольну комісію з питань вивчення та врегулювання будівництва і використання земельних ділянок по вул. Гончара, 17-23 у Шевченківському районі м. Києва.

Відповідна ТКК має перевірити дотримання забудовником і орендарем державних будівельних норм і стандартів України, містобудівного законодавства, законодавства з питань регулювання, планування, забудови та іншого використання територій, дотримання рекомендацій міжнародних організацій, зокрема, Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО — при будівництві об'єкту за адресою вул. Гончара, 17-23, що знаходиться в охоронній зоні ансамблю споруд Собору Святої Софії.

Дотримуючись законодавства щодо будівництва у буферній зоні Софії, міська влада скористається сценарієм, який був втілений у Десятинному провулку. Тобто вимагає від забудовника зниження поверховості будівлі до гранично дозволеної в цій зоні — 27 м, згідно з містобудівними умовами, — йдеться у пояснювальній записці.

До складу ТКК увійшли депутати Київради: Ігор Кісільов, Сергій Кримчак, Володимир Назаренко, Андрій Осадчук, Олександр Поживанов, Олександр Харченко та Олег Петровець. Головою комісії обрано Ольгу Балицьку.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)