Київрада спрямувала додаткові кошти на соціальний захист киян та розвиток транспорту столиці

Tool items

Київрада спрямувала додаткові кошти на соціальний захист киян та розвиток транспорту столиці

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до бюджету та програми соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік.

У рамках коригування, депутати спрямували додаткові кошти на соціальний захист киян та розвиток транспорту. За словами міських обранців, це стало можливим завдяки збільшенню дохідної частини міського кошторису майже на 4 мільярди гривень – в основному за рахунок субвенції з держбюджету та збільшення доходів міста.

«У рамках коригування ми виділили понад півтора мільярда гривень на соціальний захист киян. Кошти спрямують на будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію малих групових будинків, будівництво та придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Одну з найбільших сум також виділили на розвиток транспорту в столиці. Це 1,86 мільярдів гривень. За ці кошти плануємо закупити нові сучасні трамваї, закупити камери відеоспостереження за програмою «Електронна столиця». Також передбачене фінансування запровадження електронного квитка», – зазначив голова постійної комісії з питань бюджету Андрій Странніков.

Додатково на сфери освіти та охорони здоров’я депутати спрямували 176 мільйонів гривень та 114 мільйонів відповідно.

Внесли правки міські обранці і до Програми соціально-економічного розвитку. Відтак депутати погодили виділення 400 мільйонів гривень на будівництво Подільського мостового переходу через Дніпро. 14 мільйонів – на реконструкцію мережі швидкісного рейкового транспорту та 5 мільйонів на тролейбусну лінію від Троєщини до Севастопольської площі.

Щодо освіти та культури столиці, то зміни до Програми соцекономрозвитку передбачають додаткових 6,5 мільйонів гривень на ремонт спортзалів у освітніх навчальних закладах. Заклали кошти міські обранці і на ремонті роботи в кінотеатрі «Краків», «Старт» та «Лейпціг».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2023 року № 953 «Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану» та ведення суспільного діалогу
  • Про затвердження Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до Положення про щорічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва та Положення про довічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 05.10.2023 № 7121/7162
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.12.2018р. № 242/6293 «Про надання статусу скверу земельній ділянці, розташованій на проспекті Перемоги, №73-а у Святошинському районі м. Києва»
  • Про зміну найменування Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:62:033:0024) комунальної власності територіальної громади міста Києва для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Кіото, 5-9 у Деснянському
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:79:364:0067) для будівництва житлового комплексу з об’єктами культурно-побутового, соціального призначення у кварталі, обмеженому вулицями Степана Рудницького, Самійла Кішки, Юлії Здановської, Композитора Мейтуса у Голосіївському
  • Про відмову громадянину Медведєву Богдану Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вешенському, 53 у Деснянському районі міста Києва (469012920)