Київрада розглядає можливість на 30% збільшити надбавки до окладу педагогам дитсадків і позашкільних закладів

Tool items

Київрада розглядає можливість на 30% збільшити надбавки до окладу педагогам дитсадків і позашкільних закладів

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту погодили звернення  до Департаменту фінансів виконавчого органу Київради (КМДА) щодо виділення додаткових коштів педагогам дитсадків і позашкільних закладів.

Відтак, міська влада має намір вишукати у столичному бюджеті кошти для встановлення муніципальних надбавок у розмірі 30% від посадового окладу педагогам дошкільних і позашкільних навчальних закладів комунальної форми власності протягом 2018 року.

У січні 2018 року уряд прийняв рішення про підвищення посадових окладів для педагогів загальноосвітніх шкіл. Однак педагоги дитячих садочків, творчих і музичних шкіл, вихователі клубів за місцем проживання не потрапили до цієї категорії освітян, тож могли розраховувати на зростання заробітної платні лише з 1 вересня 2018 року за умови виконання держбюджету у першому півріччі.

«Щоб столичні педагоги всіх навчальних закладів отримали рівні можливості оплати праці, місто у межах своєї компетенції може взяти додаткові зобов’язання і профінансувати 30% надбавок тим категоріям, які тимчасово залишилися поза увагою. Причому виплата такої надбавки протягом січня-серпня 2018 року можлива у межах запланованих видатків міського бюджету на освіту, а на вересень-грудень необхідно виділити додаткової кошти в обсязі 31,9 мільйон гривень», – наголошує депутат Київради Вадим Сторожук.

Встановлення надбавок з боку міста збереже колективи і призупинить плинність кадрів, вважають у Київраді. Адже станом на 1 лютого, наприклад, тільки у комунальних дитячих садочках налічується понад 300 вакансій, які залишаються відкритими через низький рівень заробітної плати.

Нагадаємо, у столичному бюджеті-2018 найбільше коштів планується спрямувати на освіту киян. Дану галузь пропонується профінансувати на 13,6 мільярда гривень.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)