Київрада пропонує парламенту заборонити продаж спиртного у дитячих ігрових кімнатах

Tool items

Київрада пропонує парламенту заборонити продаж спиртного у дитячих ігрових кімнатах

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення звернутися до Верховної Ради України щодо заборони продажу алкоголю і тютюнових виробів на території дитячих ігрових кімнат. 

Відтак, Київрада пропонує законодавчо визначити поняття “дитяча ігрова кімната”. Також на меті — заборонити продаж, вживання пива та алкогольних, слабоалкогольних напоїв, столових вин і тютюнових виробів  у дитячих кімнатах, що функціонують у торгово-розважальних центрах та інших громадських місцях загального користування. Зазначені зміни депутати Київради пропонують внести до Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”. 

“Наразі законодавчо не визначено поняття “дитяча ігрова кімната”. Саме тому деякі торгові центри продають алкоголь прямо в ігрових кімнатах. Відповідно діти сприймають споживання алкоголю як належне, і не усвідомлюють його шкоду. Запропоновані зміни до чинного законодавства є необхідним кроком, аби вберегти здоров’я українців, підвищити тривалість життя та продовжити розбудову нації, яка буде вільною від алкогольної чи тютюнової залежності”, - зазначила співавтор відповідного рішення, депутат Київради Юлія Лобан. 

Звернення підтримали 72 депутати Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва