Київрада планує виділити 625,3 млн грн на будівництво Подільського мостового переходу

Вулиця Воздвиженська

Tool items

Київрада планує виділити 625,3 млн грн на будівництво Подільського мостового переходу

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили внесення змін до бюджету міста Києва на 2017 рік.

Зокрема, пропонується збільшити видатки спеціального фонду Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київради (КМДА) на будівництво Подільського мостового переходу через річку Дніпро на суму 625,3 млн грн.

Також місто готове надати обіцяні кошти на проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017». До Державного бюджету України Київ має спрямувати субвенцію у сумі 165 мільйонів гривень.

«Місто зобов’язалося надати на проведення Євробачення 200 мільйонів гривень. 50 мільйонів – Київ спрямував ще в минулому році. Однак, тоді встигли освоїти лише 35 мільйонів гривень. Тому сьогодні ми готові надати решту обіцяних коштів – 165 мільйонів», – зазначив голова бюджетної комісії Київради Андрій Странніков.

У свою чергу, з прийняттям Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік, Київ також отримав субвенції від держави.

«Зокрема, 160 мільйонів гривень отримало місто для виплати допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, дітям з інвалідністю, допомоги для догляду за людьми з інвалідністю. 37 мільйонів – на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань. Ще 10 - отримало місто на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги», – зауважив Андрій Странніков.

З метою належного функціонування закладів освіти та покращення навчального процесу пропонується збільшити видатки і профільній галузі. В тому числі, підвищити посадові оклади педагогічних працівників.

Проект рішення мають розглянути на сесії Київради.

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 квітня 2022 року №4571/4612 "Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022
  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»