Київрада передбачила 10 млн грн на роботу та відновлення стадіону “Старт”

Tool items

Київрада передбачила 10 млн грн на роботу та відновлення стадіону “Старт”

Київрада підтримала рішення щодо збільшення статутного капіталу КП «Спортивний комплекс «Старт» до 10 мільйонів гривень. Це дозволить нещодавно створеній комунальній установі розпочати свою роботу та подбати про подальше відновлення легендарного стадіону. Про це повідомила депутат фракції «Солідарність» Ганна Старостенко.

«Цьогоріч ми вийшли на фінішну пряму у непростій справі з зарахування до комунальної власності легендарний стадіон «Старт». У вересні цього року ми створили відповідне комунальне підприємство, на баланс якого перейде цей спортивний об'єкт. Наразі ми повинні здійснити наступний крок і передбачити кошти для відновлення стадіону», - повідомила Ганна Старостенко.

За її словами, бюджетне фінансування передбачається на позррбку проекту із відновлення стадіону, зокрема, близько 3 мільйонів. Ще 6 мільйонів буде направлено на будівельні роботи. Решта – на владнання земельних питань, розробку технічих умов, дозволів, проектно-вишукувальних робіт, тощо.

«Боротьба за «Старт» велася 7 років і завдяки нашій спільній роботі з громадськістю нам вдалося відстояти цей об'єкт та повернути його киянам. Переконана, що після відновлення, цей спорткомплекс отримає друге дихання і знову стане центром розвитку спорту в столиці», - резюмувала депутат.

Рішення підтримали 83 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)