Київрада має намір звернутися до Кабміну щодо виділення коштів для завершення будівництва розв’язки на Дніпровській набережній

Tool items

Київрада має намір звернутися до Кабміну щодо виділення коштів для завершення будівництва розв’язки на Дніпровській набережній

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати погодили проект рішення, який передбачає звернення до Кабінету Міністрів України щодо завершення будівництва розв’язки на Дніпровській набережній.

Йдеться про автомобільний з’їзд на вулиці Дніпровська набережна із залізнично-автомобільного мостового переходу на залізничній ділянці Київ-Московський – Дарниця. Спорудження об’єкта розпочато в 2004 році. Повний запуск відбувся у серпні 2011 року. Водночас будівництво з’їзду на набережну з мосту на лівому березі досі незавершене. Мешканці зазначають, що це створює багато незручностей для киян, а також становить небезпеку дорожнього руху. Завершення будівництва  прискорить рух в усіх напрямках, а також зменшить навантаження на існуючі мости – Патона і Південний.

«При тому дефіциті сполучення між правим і лівим берегами Дніпра Дарницький міст – єдиний у Києві, який не працює на повну потужність. І хоч він уже 7 років, як функціонує, але фактично проект будівництва був покинутий за крок до завершення. Добудова з’їзду на Дніпровську набережну і запроектованих заїздів перетворить міст на повноцінну автомагістраль для мешканців лівого берега», – вважає співавтор даного звернення, депутат  Київради Олексій Окопний.

Відтак в мерії хочуть звернутися до Кабміну з проханням при внесенні змін до Держбюджету на 2018 рік, передбачити кошти для завершення будівництва автомобільної розв’язки з Дніпровською набережною. Документ мають ухвалити на одному із пленарних засідань КМР.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)