Київ відвідало 1,6 млн іноземних гостей торік. Це на чверть більше, ніж у 2016-му

Tool items

Київ відвідало 1,6 млн іноземних гостей торік. Це на чверть більше, ніж у 2016-му

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати заслухали звіт про виконання у 2017 році  завдань і заходів Міської цільової програми розвитку туризму в місті Києві.

Відповідно до звіту, минулого року Київ відвідало 1,6 мільйона іноземних гостей. А це на 25% більше ніж у 2016-му. Більш охоче до столиці приїжджали  і самі українці. Торік місто відвідало 850 тисяч внутрішніх туристів проти 720 тисяч у 2016-му. Українська столиця стає дедалі популярнішим як діловим, так і культурним центром Європи. Хорошою рекламою для Києва став пісенний конкурс «Євробачення», кажуть у мерії.

«Це приємно, що з кожним роком Київ набуває все більшої популярності на міжнародній арені. Відмічу, що зі зростанням туристичного потоку місто отримує все більше доходів до бюджету. Так, у 2017 році, туристичний збір склав 25 мільйонів гривень. Це дуже хороший показник, якщо врахувати, що у 2016 ця цифра становила 18,8 мільйонів гривень. Тобто, простіше кажучи, прибутки зросли на чверть», – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Зупинятися на досягнутому в місті не збираються. У планах зробити Київ ще більш привабливим для відвідувачів. Уже цього року столична влада хоче встановити ще один комунальний туристично-інформаційний центр у самому серці столиці – поруч з Європейською площею. Зараз такі центри працюють в двох аеропортах та одному торгово-розважальному закладі. А на залізничному вокзалі та перед будівлею мерії створити фотозони з встановленням 3-Д конструкції туристичного логотипу. І надалі впроваджуватимуть в Києві і туристичні ID-картки Kyiv Pass.

Із важливих подій, на які чекає столиця у 2018 році – проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок 2017/2018. Очікувана кількість гостей, як іноземних, так і внутрішніх – 120 тисяч.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці між озером Небреж та озером Мартишів у Дарницькому районі м. Києва
  • Про цільові внески територіальної громади міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної інфраструктури (заїзду-виїзду), крім об'єктів дорожнього сервісу на вул. Новопирогівській
  • Про відмову громадянці Степаненко Марині Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (664980195)
  • Про відмову громадянину Шалагіну Олексію Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у Подільському районі міста Києва (522001173)