КП «Київтеплоенерго» збільшили статутний капітал до 1,2 млрд грн для подальшого перебрання функцій «Київенерго» та підготовки до опалювального сезону

Tool items

КП «Київтеплоенерго» збільшили статутний капітал до 1,2 млрд грн для подальшого перебрання функцій «Київенерго» та підготовки до опалювального сезону

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати збільшили розмір статутного капіталу КП «Київтеплоенерго» на суму ‎1,2 млрд грн за рахунок грошового внеску власника. Це необхідно, аби КП «Київтеплоенерго»прийняло на баланс теплові мережі Києва після 27 квітня 2018 року, тобто після розірвання договору столиці з ПАТ "Київенерго" та підготовчих робіт до наступного опалювального сезону.

Відповідно до рішення, також КП «Київтеплоенерго» є одним із ключових учасників процесу повернення під контроль міста об’єктів теплоенергетичного комплексу, що перебували у володінні та користування ПАТ "Київенерго".  Нагадаємо, у червні минулого року Київська міська рада прийняла стратегічне рішення – припинення угоди з ПАТ «Київенерго», що була укладена 17 років тому. Після завершення угоди комунальне підприємство має забезпечити жителям столиці безперебійність послуг із опалення, гарячого водопостачання, електричної енергії.

«Ми створили «Київтеплоенерго». В підприємство перейшли близько 300 працівників. За півроку роботи, підприємству вдалося провести гідравлічні випробування. На сьогодні «Київтеплоенерго» забезпечує проходження опалювального сезону на території 8 млн м2. Ця цифра дорівнює площі Чернігова або Івано-Франківська», - повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

При цьому, існує нагальна потреба у першочергових витратах підприємства для початку його діяльності та виконання робіт у міжопалювальний період, щонайменше в сумі 1,2 млрд грн. Підприємству необхідно забезпечити розрахунок за енергоносії, збільшити штат працівників, що забезпечуватимуть підготовку до зими, протиаварійне обслуговування, закупити нову спеціалізовану техніку, створити геоінформаційну систему інженерних мереж.

«Це кошти на забезпечення наявності ресурсів для виробництва теплоелектроенергії, це здійснення загальновиробничих витрат та придбання матеріалів та спецтехніки. А ще — організація робочих місць для трьох тисяч фахівців та інженерів і понад 7 тисяч осіб виробничого персоналу. Наразі статутний капітал «Київтеплоенерго» складає 5 тисяч гривень, що є нонсенсом для підприємства, на яке покладена функція життєзабезпечення столиці», - зазначив Петро Пантелеєв.

Пантелеєв підкреслив, що в напрямку модернізації наших тепломереж ми не покладаємося лише на бюджетні кошти. Уже підписано меморандум і розпочалася спільна робота з офісом економічного зростання USAID. Обговорено план спільних дій на рік, створено організаційний комітет.

Фактично підприємство має замістити ПАТ "Київенерго", продовживши надання послуг споживачам міста. При цьому, заміна надавача послуг має бути якомога швидкою та безболісною для мешканців столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Тітєву Владиславу Сімеонову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва на вул. 71-ій Садовій у Дарницькому районі міста Києва (406014620)
  • Про надання громадянину Клабукову Дмитру Олександровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (656550111)
  • Про надання громадянину Завертайлу Миколі Миколайовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Назарія Яремчука, 41 у Голосіївському районі міста Києва (201894886)
  • Про відмову громадянину Чалому Павлу Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (471017719)
  • Про відмову громадянці Шугайло Ніні Микитівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (464011043)