Костянтин Усов показав реальні зарплати інспекторів з паркування

Tool items

Місто розширює склад оновленої Інспекції з паркування і запрошує на роботу  інспекторів. Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму телеграм-каналі.

«Ми шукаємо воїнів порядку на дорожньо-транспортній мережі міста. На вулиці Мечникова, на Центральному залізничному вокзалі, на Бесарабці, на велодоріжках, біля бізнес-центрів – у кожному куточку міста нам необхідна допомога», – зазначив Костянтин Усов.

За його словами, Київ потребує потроєння сил у захисті тротуарів для пішоходів, звільненні велодоріжок для велосипедистів і у боротьбі з «паркувальною мафією», яка промишляє на міських паркомайданчиках. «Ми дуже хотіли б спростити вимоги, але Закон про державну службу обмежує наш пошук людьми з вищою освітою та готовністю скласти іспит на володіння українською мовою. Все інше ми забезпечимо», – запевнив заступник голови КМДА.

Він також висловив упевненість, що в Києві і області є багато тих, хто хоче дбати про столицю країни. «Ми пропонуємо конкурентну зарплатню, хороший соцпакет, класну форму, сучасне технічне обладнання, а також свій захист, підтримку та повагу», – заявив Костянтин Усов.

Посадовець дав номери телефонів, за яким чекають дзвінків потенційних працівників: +380443666308 та +380632483313, зазначивши, що це номери не відділу кадрів, а спеціальної людини, яка ставиться до цього як до рекрутингу спецпідрозділу.

«Якщо зайти на портал державних вакансій, то можна побачити голий оклад в 5 500 грн. Хай це нікого не демотивує – фактичні суми вже після податкових відрахувань значно більші й цілком достойні. Гляньте копію реальної відомості виплати заробітних плат інспекторам за останні місяці», – заявив Костянтин Усов.

Він додав, що у Києві почала формуватися культура паркування, і місту дуже треба ті, хто рухатиме її вперед.

Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація затвердила нову структуру Департаменту транспортної інфраструктури, в якій зазнала змін і Інспекція з паркування: замість 10-ти районних відділів тепер буде один великий відділ зі значно збільшеним штатом.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Марченку Сергію Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку у с. Биківня у Деснянському районі міста Києва (422015852)
  • Про відмову громадянці Данько Ірині Владиславівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Закарпатській, 15 у Голосіївському районі міста Києва (533401840)
  • Про відмову громадянину Рукомеді Володимиру Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (201683671)
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КЛЕН.» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та прибудинкової території на вул. Драгоманова, 14-а у Дарницькому районі міста Києва (536039762)
  • Про відмову громадянину Мосичу Вадиму Андрійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу вул. Залежної у Голосіївському районі міста Києва (201272884)