Конча-Заспу, Дарницьке та Сятошинське лісопаркові господарства реорганізовувати не будуть — Л.Антонєнко

Будівля Київської міської ради

Tool items

Конча-Заспу, Дарницьке та Сятошинське лісопаркові господарства реорганізовувати не будуть — Л.Антонєнко

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань власності депутати підтримали проект рішення “Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Київради від 20 листопада 2014 року №386/386 “Про припинення деяких комунальних підприємств”.

Рішення Київради від 20 листопада 2014 року “Про припинення деяких комунальних підприємств” передбачало припинення діяльності КП “Дарницьке лісопаркове господарство”, “Святошинське лісопаркове господарство” та “Лісопаркове господарство “Конча-Заспа” шляхом приєднання до КО “Київзеленбуд” на правах структурних підрозділів без створення юридичної особи.

Як зазначається у пояснювальній записці, дане рішення не було виконане. При його підготовці не були проведені консультації з науковцями та фахівцями лісового господарства.

“Реорганізація лісопаркових господарств не сприятиме економії бюджетних коштів. Кожне таке підприємство у зв'язку із функціональним призначенням лісів , екологічними, економічними та іншими факторами має свої особливості, уніфікувати які неможливо. У разі їхньої ліквідації припиняється використання ними лісових ресурсів, а в лісах виникне вкрай загрозлива ситуація з точки зору протипожежної безпеки через припинення господарських заходів”, - зазначив член постійної комісії Київради з питань екологічної політики Денис Москаль.

“Лісопаркові господарства забезпечують належне утримання, збереження та розвиток лісів, створення умов для рекреації та естетичного природного оздоблення міського ландшафту. Вони не є збитковими підприємствами, демонструють прибуток, своєчасно виплачують заробітну плату, здійснюють своєчасні платежі з податкових та соціальних зобов'язань. Тому комісія з питань власності не бачить потреби у їхній ліквідації”, - наголосив голова профільної комісії Леонід Антонєнко.

Даний проект рішення має ще розглянути постійна комісія Київради з питань екологічної політики.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)