Для мешканців будинку-вбивці на Мілютенка, 23-А почнуть будувати нове житло

Tool items

Для мешканців будинку-вбивці на Мілютенка, 23-А почнуть будувати нове житло

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили проект рішення, який передбачає перенесення автостоянки з вулиці Шолом-Алейхема, 5-В. Цю територію необхідно звільнити, аби збудувати нове житло та переселити мешканців горезвісного «будинку-вбивці» на Мілютенка, 23-А.

«Сьогодні на Шолом-Алейхема, 5-В розміщується автотранспорт ГБК «Волгоградський». Своїм проектом рішення ми надаємо гаражному кооперативу альтернативну земельну ділянку для стоянки машин. Територіально вона знаходиться на розі вулиці Братиславської та вулиці Шолом-Алейхема. Тим самим, ми звільняємо землю для будівництва нового житла для мешканців «будинку-вбивці», що на Мілютенка», – пояснив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Нагадаємо, житловий будинок на вулиці Мілютенка, 23-А, що в Деснянському районі Києва мають знести. Натомість місто планує будівництво нового житла для переселення людей, які проживають за цією адресою. За оцінками СЕС, санітарно-технічний стан будинку є незадовільним. Тут виявили різні види грибків, є серйозна небезпека для здоров'я мешканців.

Відповідний проект рішення також має розглянути постійна комісія з питань транспорту, зв’язку та реклами. Потім документ винесуть на пленарне засідання Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 квітня 2022 року №4571/4612 "Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022
  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»