Депутати затвердили перелік природоохоронних заходів у столиці на 2016 рік

Відображення результатів голосування на робочому місці депутата Київської міської ради

Tool items

Депутати затвердили перелік природоохоронних заходів у столиці на 2016 рік

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили перелік природоохоронних заходів у столиці, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2016 році.

Зокрема, передбачається обстеження та розчистка русла річки Либідь у Солом'янському, Шевченківському та Голосіївському районах та приведення його до належного технічного стану; розчистка та благоустрій озера Райдуга у Дніпровському районі; паспортизація водойм Вербне, Тельбін, Райдуга. Також заплановано будівництво центру захисту тварин по вул. Автопарковій у Дарницькому районі та реконструкція і розширення експозицій (вольєрів) у Київському зоопарку.

“До відповідної програми входять невідкладні заходи із збирання, перевезення, зберігання, оброблення та утилізації шкідливих речовин із ВАТ “Радикал”. Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річок. Ми займатимемося озелененням міста та влаштуванням поливо-зрошувальних систем, плануємо закупити контейнери для роздільного збору твердих побутових відходів. Загалом у цьому переліку містяться заходи, які сприятимуть оздоровленню довкілля, поліпшенню екологічного і санітарного стану столиці”, — зазначив депутат Київради Костянтин Яловий.

Відповідне рішення підтримали 92 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Тітєву Владиславу Сімеонову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва на вул. 71-ій Садовій у Дарницькому районі міста Києва (406014620)
  • Про надання громадянину Клабукову Дмитру Олександровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (656550111)
  • Про надання громадянину Завертайлу Миколі Миколайовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Назарія Яремчука, 41 у Голосіївському районі міста Києва (201894886)
  • Про відмову громадянину Чалому Павлу Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (471017719)
  • Про відмову громадянці Шугайло Ніні Микитівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (464011043)