Депутати затвердили концепцію розвитку ЦНАП на 2016-2018 роки

Депутати Київради готуються до голосування під час пленарного засідання Київради

Tool items

Депутати затвердили концепцію розвитку ЦНАП на 2016-2018 роки

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили Концепцію розвитку центрів надання адміністративних послуг у місті Києві на 2016-2018 роки.

Упродовж 2011-2013 років у столиці було утворено 11 центрів надання адмінпослуг (1 міський та 10 районних). Більшість ЦНАП утворені на базі дозвільних центрів. До 2015 року міський центр знаходився у структурі апарату виконавчого органу Київради (КМДА), лише наприкінці 2014 він був виділений в окремий структурний підрозділ. Районні ЦНАП досі перебувають у структурі апаратів райдержадміністрацій. Різне підпорядкування центрів зумовлює різнобічний підхід до організації їх діяльності, унеможливлює комплексне управління системою надання адмінпослуг із визначенням стратегічних пріоритетів.

Яскравим прикладом такого різнобічного підходу є кількість адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП. Якщо міський центр надання адміністративних послуг наразі надає 132 адмінпослуги, по кількість послуг, які надаються через районні ЦНАП коливається в межах 62-92 попри те, що всі центри надання адмінпослуг мають однаковий організаційно-правовий статус. Загалом щорічно додається в середньому 20% адміністративних послуг, які мають мають надаватися через ЦНАП як на рівні міста, так і на рівні районів.

“Аби виправити всі недоліки та якісно покращити роботу ЦНАП і напрацьовано відповідну концепцію. Зокрема рішення передбачає затвердження переліку адмінпослуг, які надаються через ЦНАП, уніфікацію такого переліку на рівні міста та районів, створення належної матеріально-технічної бази ЦНАП, збільшення кількості адміністраторів, створення передумов для переведення максимально можливої кількості надання адмінпослуг в електронний вигляд”, - зазначає керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

Передбачається, що в столиці упродовж 3 років реалізації Концепції буде відкрито 24 територіальних підрозділів ЦНАП, у тому числі за роками: 2016 — 10, 2017 — 8, 2018 — 6, а загалом кількість центрів надання адмінпослуг із врахуванням міського, районних та територіальних підрозділів, становитиме 35. Таким чином, вже цьогоріч 7 із 10 районних ЦНАП будуть розміщуватись на перших поверхах адміністративних будівель РДА, в тому числі 2 із них — із збереженням існуючих приміщень для відкриття територіальних центрів.

Рішення підтримали 82 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)