Депутати внесли зміни до бюджету столиці на 2016 рік

Депутати Київради на пленарному засіданні

Tool items

Депутати внесли зміни до бюджету столиці на 2016 рік

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до столичного бюджету на 2016 рік.

Зробили акцент депутати на соціальній сфері. Зокрема, збільшили на 16 мільйонів гривень фінансування програми «Турбота. Назустріч киянам». 13 мільйонів виділили на оздоровлення ветеранів, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, які перебувають в дитячих будинках-інтернатах. Решту – на матеріальну допомоги містянам, які опинились у скрутних життєвих обставинах.

«З метою підвищення рівня середньої заробітної плати ми збільшили видатки в галузі «Охорона здоров’я» на зарплату з нарахуванням на 150 мільйонів гривень. Разом з тим, плануємо збільшити видатки загального фонду бюджету на функціонування самих закладів охорони здоров’я. Приміром, виділено 53 мільйони на медикаменти», — розповів депутат Київради Андрій Странніков.

Збільшили видатки і Службі у справах дітей виконавчого органу Київради (КМДА) у сумі 5 млн грн.

Виділено додаткові гроші й на модернізацію спортивних комплексів, і на об’єкти ЖКГ. Зокрема, у рамках коригування Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2016 рік, депутати підтримали фінансування ЖКГ в частині капітальних ремонтів.

Для забезпечення розрахунків за споживання електроенергії та виконання поточних ремонтів контактної мережі КП “Київпастранс”, враховуючи зростання вартості електроенергії пропонується збільшити видатки загального фонду для Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА) у сумі 38,8 млн грн. Цьому ж Департаменту виділять 80,4 млн грн на виконання поточного ремонту міської вулично-дорожньої мережі.

Закладено 800 тис. грн для КП “Плесо” на утримання зон відпочинку. Ще 500 тис грн піде на проведення IX фестивалю “ГогольFest-2016”. На виконання заходів з розвитку туризму у столиці передбачено 12,59 млн грн.

Відповідне коригування бюджету підтримали 70 депутатів

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці між озером Небреж та озером Мартишів у Дарницькому районі м. Києва
  • Про цільові внески територіальної громади міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної інфраструктури (заїзду-виїзду), крім об'єктів дорожнього сервісу на вул. Новопирогівській
  • Про відмову громадянці Степаненко Марині Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (664980195)
  • Про відмову громадянину Шалагіну Олексію Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у Подільському районі міста Києва (522001173)