Депутати скоригували Програму соцекономрозвитку Києва на 2016 рік

Пленарне засідання Київради

Tool items

Депутати скоригували Програму соцекономрозвитку Києва на 2016 рік

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку столиці на 2016 рік.

Загальні асигнування та фінансування капітальних видатків збільшені на 1,728 млрд грн.

Зокрема пооб'єктно перерозподілені кошти від перевиконання митних платежів у сумі 700 млн грн на розвиток автомобільних доріг загальнодержавного значення.  Для завершення робіт з реконструкції проспекту Перемоги планується направити 185,5 млн грн, ще 36 млн грн піде на продовження будівництва під'їзної автодороги від Червонозоряного проспекту до міжнародного аеропорту “Київ” (Жуляни). Спрямують і 30 млн грн для продовження зведення Подільського мостового переходу через Дніпро. На реконструкцію та будівництво трамвайної колії від вул. Гната Юри до ЗАТ “Кисневий завод” заплановано 20 млн грн.

Виділено значні суми на об'єкти житлово-комунальної інфраструктури. Зокрема,  для завершення будівництва 5-ти бюветних комплексів спрямують 8,7 млн грн, на реконструкцію 6-ти каналізаційних колекторів, а також на ліквідацію аварійних ситуацій на них закладено 30,7 млн грн. На житло для потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС, учасників АТО, членів родин Небесної Сотні додатково будуть направлені 30 млн грн. Ще майже стільки ж піде на реконструкцію, капремонт, благоустрій парків, скверів, зон відпочинку та озер.

Подбали депутати і про об'єкти соцсфери. Відтак, на завершення робіт з будівництва дошкільного закладу на просп. Науки, 63-А виділено 46,4 млн грн, для дитсадку на Осокорках — 33,7 млн грн. Заплановано звести ЗОШ на розі вул. Лебедєва-Кумача і вул. Землячки. Це коштуватиме місту 174,6 млн грн. Також передбачено спрямувати 30 млн грн на закупівлю 12 автомобілів екстреної допомоги.

Із загального обсягу додаткових асигнувань між райдержадміністраціями розподілено 357,2 млн грн, з них 309,7 млн грн спрямовано райдержадміністрціям на виконання робіт з реконструкції та капітального ремонту об'єктів соцсфери та ЖКГ. Святошинському, Солом'янському та Оболонському районам виділено субвенцію на соціально-економічний розвиток у сумі 35,9 млн грн. Вісім районів отримали 11,6 млн грн на капремонт приміщень під центри надання адмінпослуг та відділи реєстрації.

Рішення підтримали 72 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)