Депутати розірвали договір оренди земельної ділянки по вул. Ризькій, 19-А

Відображення результатів голосування на робочому місці депутата Київської міської ради

Tool items

Депутати розірвали договір оренди земельної ділянки по вул. Ризькій, 19-А

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати розірвали договір оренди земельної ділянки по вул. Ризькій, 19-А укладений між Київрадою та ТОВ “Еско-транс-кі” від 28.11.2008 року.

Відповідна земельна ділянка має площу 0,19 га та розташовується у Шевченківському районі столиці.

“Цільове призначення земельної ділянки, окреслене в договорі оренди — будівництво комплексу комплексу індивідуальних малоповерхових житлових будинків. У той же час фірма-забудовник, яку пов'язують з одіозним Войцеховським, згідно з проектом, планує зведення 2-секційного житлового комплексу з висотністю у 6 поверхів з мансардами. Громада активно протестує проти подібного будівництва, що глибоко суперечить містобудівним нормам та порушує цільове призначення земельної ділянки”, — розповів депутат Київради Святослав Кутняк.

За його словами, будівництво відбувається з чисельними порушеннями, зокрема не зареєстровані містобудівні умови та обмеження, відсутня декларація про початок виконання будівельних робіт.

Відповідно, договір оренди припинено, оскільки орендар використовує зазначену земельну ділянку не за цільовим призначенням.

Відповідне рішення підтримали 86 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про контроль власників, співвласників та орендарів у процесі розробки проєктно-кошторисної документації та проведення підготовчих і будівельних робіт в рамках відновлення пошкоджених об'єктів житлового фонду м. Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування бойлерної на вул. Деміївській, 45-Б у Голосіївському районі міста Києва (384185811)
  • Про визначення розмірів статутних капіталів закладів охорони здоров’я, переданих до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Київспецтранс»
  • Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря агломерації міста Київ