Депутати підтримали одразу дві петиції, що стосуються функціонування природних парків

Прапор України біля будівлі Київської міської ради

Tool items

Депутати підтримали одразу дві петиції, що стосуються функціонування природних парків

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики депутати підтримали одразу дві петиції, що стосуються функціонування природних парків.

Зокрема, мова йде про електронне звернення щодо ведення мораторію на забудову території, прилеглої до меж національного парку Голосіївський.

Автор петиції Микита Юренєв зазначає, що з усіх сторін національного природного парку Голосіївський підступають забудовники, які вже навіть всередині лісу знищили 500-річні дуби та перекопали галявину на ділянці 10га.

Із повним текстом петиції можна ознайомитись за посиланням: https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=1749

Ще одна петиція, яку підтримали депутати профільної комісії, пропонує створення ландшафтного природного парку замість забудови південих Осокорків. Автор електронного звернення Михайло Петелицький зазначає, що на південь від житлового масиву Осокорки, на місці озер і боліт, планується закладка промзони з хімічним виробництвом. Також автор пропонує на цьому місці облаштувати ландшафтний природний парк з розвиненою інфраструктурою для еко-туризму, активного водного відпочинку, біговими і велодоріжками. Також автор петиції виступає за створення орнітологічних станцій на території створеного ландшафтного парку для спостереження за болотними птахами.

З повним текстом петиції можна ознайомитися тут:https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=713

Розглянувши відповідні петиції, депутати постійної комісії Київради з питань екологічної політики вирішили по кожному з питань створити окремі робочі групи, залучивши депутатів із постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування, а також профільні Департаменти виконавчого органу Київради (КМДА) та представників громадськості.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці між озером Небреж та озером Мартишів у Дарницькому районі м. Києва
  • Про цільові внески територіальної громади міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної інфраструктури (заїзду-виїзду), крім об'єктів дорожнього сервісу на вул. Новопирогівській
  • Про відмову громадянці Степаненко Марині Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (664980195)
  • Про відмову громадянину Шалагіну Олексію Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у Подільському районі міста Києва (522001173)