Депутати обрали двох громадян для поліцейської комісії ГУ НП Києва

Депутати Київради на пленарному засіданні сесії Київської міської ради

Tool items

Депутати обрали двох громадян для поліцейської комісії ГУ НП Києва

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати обрали двох громадян для поліцейської комісії Головного управління національної поліції у місті Києві.

До складу поліцейської комісії, відповідно до Закону України “Про Національну поліцію” мають входити, крім спеціалізованих фахівців, два представники громадськості, які обрані міською радою з числа претендентів. Відповідні особи повинні мати бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет, а також постійно проживати в Києві.

Ними стали адвокат Микола Голодняк та громадський активіст Олесь Олійник.

“Загалом, до постійної комісії Київради з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції надійшло 17 заявок від громадян. Серед них були адвокати, юристи, громадські діячі, інженери, машиніст метрополітену та навіть колишній правоохоронець. З усіх кандидатів ми обрали двох. Це люди з досвідом громадської роботи, вони незалежні та неупереджені”, - зазначає депутат Київради Олег Бондарчук.

Зокрема відповідні члени комісії мають здійснювати об'єктивне оцінювання професійного рівня та особистих якостей поліцейських, аналізувати їхню відповідність займаній посаді та службову перспективу.

Відповідних кандидатів затвердили 77 депутатів Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в