Депутати мають намір заборонити стихійну торгівлю біля Паркового мосту

Будівля Київської міської ради

Tool items

Депутати мають намір заборонити стихійну торгівлю біля Паркового мосту

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики депутати розглянули звернення громадської спілки “Труханів острів” щодо заборони стихійної торгівлі біля Паркового мосту зі сторони Набережного шосе.

Наразі Парковий міст входить до об’єктів культурної спадщини Дніпровського району. Проте, за словами активістів, поодинокі випадки несанкціонованої торгівлі набули ознак стихійного ринку. Крім того, постійно надходять скарги мешканців міста щодо порушення державних санітарних норм та правил роздрібної торгівлі.

«Ми не можемо допустити перетворення вказаної території в зону хаотичної торгівлі. Це призведе до засмічення міста і, що найгірше, зменшить туристичну привабливість даної місцевості. А ми знаємо, що Труханів острів – один з пунктів проведення фестивалю «Kyiv SummerFest», – наголосила член комісії з питань торгівлі Юлія Ярмоленко.

Розглянувши звернення, постійна комісія з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики прийняла рішення звернутися до Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА, аби включити локацію Набережне шосе – Парковий міст до схеми розміщення об’єктів благоустрою в рамках проведення фестивалю «Kyiv Summer Fest». Відтак, це зобов’яже КП «Плесо» знайти операторів, які упорядкують дану територію.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)