Депутати мають намір посилити контроль за комунальним майном

Будівля Київської міської ради

Tool items

Депутати мають намір посилити контроль за комунальним майном

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань власності депутати погодили затвердження Міської цільової програми “Управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Києва на 2016-2018 роки”.

Відповідна Програма дозволить проводити поточну технічну інвентаризацію об’єктів комунальної власності, укладати охоронні договори на об’єкти культурної спадщини та пам’ятки архітектури. Крім того – дозволить оптимізувати кількість КП та завершити процеси їхньої реорганізації, приєднання та ліквідації.

Для реалізації програми на 2016-2018 роки потрібно 23,8 млн грн. Зі столичного бюджету планують виділити 10,9 млн грн, решта — 12,9 млн залучатимуть від інвесторів та балансоутримувачів нерухомого майна комунальної власності Києва.

“Виконання Програми надасть можливість збільшити погашення заборгованості по орендній платі на 10-12%. Що важливо – дозволить залучити громадян до контролю за використанням комунального майна, діяльністю підприємств, прийняття рішень про приватизацію. І ще з важливого – Програма дозволить більш ефективно управляти комунальним майном, яке перебуває в користуванні природних монополістів і тримати цей процес на постійному контролі з боку міста”, – зазначив член постійної комісії Київради з питань власності Вадим Сторожук.

Основними завданнями Програми є створення вільного доступу громадян до інформації щодо використання майна територіальної громади міста, проведення поточної технічної інвентаризації об'єктів комунальної власності, укладання охоронних договорів на об'єкти культурної спадщини та пам'ятники архітектури, реєстрація прав власності на нерухоме майно, оптимізація кількості комунальних підприємств та завершення процесів їх реорганізації, приєднання та ліквідації.

Відповідний проект рішення має також розглянути постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економіного розвитку.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Тітєву Владиславу Сімеонову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва на вул. 71-ій Садовій у Дарницькому районі міста Києва (406014620)
  • Про надання громадянину Клабукову Дмитру Олександровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (656550111)
  • Про надання громадянину Завертайлу Миколі Миколайовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Назарія Яремчука, 41 у Голосіївському районі міста Києва (201894886)
  • Про відмову громадянину Чалому Павлу Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (471017719)
  • Про відмову громадянці Шугайло Ніні Микитівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (464011043)