Депутатів Київради вчитимуть боротися з корупцією

Загальні збори уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів Асоціації міст України

Tool items

Депутатів Київради вчитимуть боротися з корупцією

Аби протидіяти та запобігати корупційним проявам на місцевому рівні, та виключити будь-які ризики корупційної складової під час реалізації повноважень депутатським корпусом Київради, для міських обранців проведуть спеціальну лекцію.

“Провідні експерти у сфері протидії корупції розповідатимуть про практичні та теоретичні проблеми антикорупційної діяльності в органах місцевого самоврядування, про уникнення корупційних ризиків під час виконання депутатами своїх повноважень, про притягнення іх до відповідальності за зловживання службовим становищем тощо. Наша основна мета максимально поінформувати яким чином реалізовується антикорупційна політика на місцевому рівні, і що необхідно робити, аби максимально знизити рівень корупції”, — говорить начальник управління з питань контролю та запобігання і протидії корупції секретаріату Київської міської ради Марина Калімулліна. 

На лекцію, що проходитиме за ініціативи секретаріату міської ради,  запрошені депутатські фракції, виконавчий орган Київради (КМДА) та керівники комунальних підприємств. 

“Корупція в політиці, судах і державному управлінні викликає загальну зневіру пересічних громадян у тому, що хоч якесь питання можна вирішити правовим шляхом. Закони, правила та інструкції настільки заплутані та суперечать одне одному, що провокують людей їх не виконувати, а отже, штучно роблять їх правопорушниками. Хабар став засобом самозахисту людини від сваволі чиновників. Ми повинні кардинально змінити ситуацію. І перший шлях до цього — знання та поінформованість. Якщо депутати розумітимуть, що за хабар будуть жорстко покарані і можуть позбутися посади, будь-яким вимаганням прийде край. І відповідні лекції та роз'яснювальні роботи — перший крок на шляху до цього”, — переконаний заступник міського голови - секретар Київради Володимир Прокопів. 

Про всі аспекти подолання корупції депутати зможуть дізнатися уже 8 квітня від Олександра Ярмиша — розробника Антикорупційної стратегії, затвердженої Президентом України; Сергія Яременка — Заступника керівника управління запобігання корупції МВС України; Зої Загиней — доцента Національної академії прокуратури України тощо. Також наразі проходять перемовини щодо участі у виступі представників СБУ, Адміністрації Президента України та Національного антикорупційного бюро.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в