Депутат Київської міської ради Віталій Нестор взяв участь у Конференції з питань відновлення України

Tool items

Депутат Київської міської ради Віталій Нестор взяв участь у Конференції з питань відновлення України, яка проходила з 04 по 05 липня в місті Лугано (Швейцарія), та домовився провести ряд консультацій з муніципалітетами та підприємцями Канади та Швейцарії.

За словами Віталія Нестора, у конференції взяли участь представники 40 держав та 20 міжнародних організацій, які визначили курс відновлення України на міжнародному рівні. Учасники заходу працювали в секціях щодо відновлення економіки, промисловості, енергетики, сільського господарства, цифровізації, інфраструктури, довкілля та соціального відновлення.

«Кабінет Міністрів України оцінює вартість відновлення держави в розмірі 750 мільярдів доларів. Протягом 10 років в Україні мають реалізувати 850 проєктів та програм. Необхідно змусити російську федерацію сповна заплатити за воєнні злочини на території України. Мова йде про відновлення житлових будинків, пологових будинків, дитячих садочків, лікарень, шкіл, мостів, будинків культури, заводів та інших об'єктів, які безжалісно зруйнував ворог. Компенсацію за пошкоджені об’єкти інфраструктури можна отримати шляхом конфіскації російського майна, яке розташовано в багатьох країнах світу. Наразі урядовці розробляють юридичні механізми задля реалізації даного задуму. Крім цього важливо укріплювати співпрацю між органами місцевого самоврядування та спільно реалізовувати соціальні проєкти в українських містах. Домовились провести ряд консультацій щодо ефективної співпраці з муніципалітетами та підприємцями Канади та Швейцарії», – зазначив Віталій Нестор.

Депутат подякував організаторам Конференції з питань відновлення України та кожному учаснику за підтримку українського народу у процесі боротьби з країною-агресором.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»