Департамент з питань реєстрації запрацює з 4 травня

Будівля Київської міської ради

Tool items

Департамент з питань реєстрації запрацює з 4 травня

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики депутати погодили Положення про Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київради (КМДА).

Передбачається, що Департамент з питань реєстрації запрацює з 4 травня 2016 року.

Новостворений Департамент покликаний реалізовувати функції, передані Києву від Мін’юсту та Державної міграційної служби в процесі децентралізації влади. Таким чином Департамент проводитиме реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень: зокрема права власності; заборони відчуження та арешту нерухомого майна, податкової застави, предметом якої є нерухоме майно. Також Департамент з питань реєстрації забезпечуватиме взяття на облік безхазяйного нерухомого майна; надаватиме відомості з Державного земельного кадастру відповідно до закону та координуватиме діяльність райдержадміністрацій щодо надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб тощо.

Знаходитиметься Департамент з питань реєстрації за адресою вул. Хрещатик, 36. Очолив його Володимир Путій, який з 2013 року був заступником директора Департаменту — начальником управління координації регіональної економічної політики Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київради (КМДА).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»