Цьогоріч бюджет міста поповнився на 14,4 млрд грн за рахунок податків і зборів від суб’єктів підприємництва

Будівля Київської міської ради

Tool items

Цьогоріч бюджет міста поповнився на 14,4 млрд грн за рахунок податків і зборів від суб’єктів підприємництва

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики депутати заслухали інформацію про виконання Комплексної київської міської цільової програми сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку на 2015–2018 роки за 9 місяців поточного року.

Відповідна цільова програма виконувалася за трьома напрямками: розвиток малого та середнього підприємництва, розвиток промисловості та споживчого ринку.

Кількість новостворених суб’єктів господарювання у І кварталі 2016 року збільшилась порівняно з відповідним періодом попереднього року на 31,8% та становила майже 10 тис., в тому числі кількість фізичних осіб-підприємців збільшилась в 1,8 рази і складає 5,4 тис. осіб.

Надходження до бюджету податків і зборів від суб’єктів підприємництва за результатами 9 місяців 2016 року, порівняно з відповідним періодом попереднього року, збільшились: до зведеного бюджету надійшло 149,3 млрд грн, що в 1,5 рази більше, до бюджету міста Києва – 14,4 млрд грн, що більше в 1,7 рази.

Упродовж звітного періоду, проводилась робота з реалізації заходів Програми, яка забезпечила зростання індексу промислової продукції, збільшення обсягів реалізованої промислової продукції, підвищення обсягів виробництва у більшості галузей промисловості, збільшення розмірів заробітної плати на промислових підприємствах Києва. У січні–серпні 2016 р., відносно минулого року, індекс промислової продукції становив 106%. Зростання обсягів продукції спостерігалось у металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів (індекс 117,8%); машинобудуванні (індекс 102,2%); виробництві гумових і пластмасових виробів та іншої неметалевої мінеральної продукції (індекс 103,0%); виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (індекс 102,1%); постачанні електроенергії та газу (індекс 105,1%).

Загальний обсяг реалізованої продукції у січні-серпні 2016 року за основними видами промислової діяльності у відпускних цінах підприємств Києва склав 90,36 млрд грн, що на 12,29 млрд грн більше, ніж у відповідному періоді 2015 року. Питома вага обсягу реалізованої продукції у м. Києві в загальному обсязі реалізованої продукції по Україні за січень-серпень 2016 року становила 8,4% (3 місце серед регіонів України).

За даними Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київради (КМДА), у місті постійно зростає мережа продовольчих магазинів, особливо в районах, де відсутня (у разі новобудови), або недостатня мережа продовольчих магазинів. На сьогодні в місті функціонують 6470 продовольчих та непродовольчих закладів торгівлі. За 9 місяців поточного року в Києві відкрито 40 продовольчих магазинів, 39 закладів з продажу непродовольчих товарів та 35 закладів ресторанного господарства.

Для підтримки киян, в першу чергу соціально незахищених верств населення, продовжується реалізація соціального проекту «Картка киянина», в якому беруть участь продовольчі торговельні мережі великого формату: ПП «Білла Україна», ПП «Торговий дім «Вест Лайн», ТОВ «Новус Україна», ПрАТ «Фуршет» та непродовольча мережа супермаркетів побутової техніки ТОВ «Фокстрот». Відповідно до укладених договорів між виконавчим органом Київської міської ради (КМДА) та суб’єктами господарювання знижки за карткою киянина надаються від 3 до 7 відсотків. На сьогодні опрацьовується питання щодо розширення кола учасників проекту «Картка киянина». 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)