Центр Києва звільнять від холодильних камер

КМДА

Tool items

Центр Києва звільнять від холодильних камер

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили зміни до правил утримання об’єктів благоустрою міста.

Згідно із запропонованим документом, з центральних вулиць столиці зникнуть холодильні камери біля тимчасових споруд. Зокрема усе холодильне та інше обладнання на фасадах вулиць у нульові, першій та другій форматних зонах має бути розміщене всередині тимчасової споруди. На фасадах вулиць у третій та четвертій фасадних зонах – в одну лінію, або за ним. Наразі більшість таких приладів стоять на тротуарах та частинах доріг, що обмежує можливість вільного руху пішоходів.

Ще пропонується, аби право на розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного призначення виборювалося на торгах. У міській раді зазначають, що зараз планують розпочати із трьох районів: Дніпровського, Оболонського та Святошинського. По закінченню договорів оренди – нововведення розповсюдять і на решту 7 районів.

«Порядок проведення відповідних торгів буде затверджувати КМДА. Переможцем стане той суб’єкт господарювання, який запропонує найбільший щорічний розмір пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою. Що важливо, місто буде враховувати функціональне призначення споруд, що дозволить зберегти здорову конкуренцію у тій чи іншій сфері ведення бізнесу», – розповів голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Також у столиці мають затвердити Порядок розміщення суден, що використовуються у сфері дозвілля, відпочинку та розваг на території міста Києва і постійно або тимчасово експлуатуються біля причалу, або на березі.

Відповідні зміни не лише вирішать проблемні питання благоустрою столиці, але і дозволять більш ефективно наповнювати бюджет міста. Відповідний проект рішення мають винести на одне із пленарних засідань Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 квітня 2022 року №4571/4612 "Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022
  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»