Бюджетна комісія погодила затвердження міської цільової програми “Діти. Сім'я. Столиця на 2016-2018 роки”

Будівля Київської міської ради

Tool items

Бюджетна комісія погодила затвердження міської цільової програми “Діти. Сім'я. Столиця на 2016-2018 роки”

Сьогодні за засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили затвердження міської цільової програми “Діти. Сім'я. Столиця на 2016-2018 роки”.

Загальний обсяг фінансування на три роки становить 160,8 млн грн, з них із загального фонду Києва — 144,6 млн грн, із спеціального фонду — 3,6 млн грн, коштів інших джерел — 12,6 млн грн.

На сьогоднішній день у Києві на обліку перебуває 2383 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування — зазначається у пояснювальній записці. З них, 588 – діти, що опинилися у складних життєвих обставинах. До даної категорії віднесено нову соціальну групу - діти, переміщені із зони проведення АТО та тимчасово окупованих територій.

“Дана програма передбачає постійний моніторинг стану соціально-правового захисту дітей, протидію насильства в сім'ї та торгівлі людьми, здійснення соціальної роботи з дітьми, сім'ями та молоддю; безпосереднє надання підтримуючих соціальних послуг дітям, сім'ям з дітьми; проведення рекламної кампанії та роз'яснювальної роботи, направленої на формування у населення активної громадянської позиції. Ці 160,8 млн грн протягом трьох років також будуть витрачатися на забезпечення фунціонування закладів соцзахисту та допомоги і, звісно, забезпечення можливості проживання, навчання та підготовки до самостійного життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, - повідомив голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков.

Проект рішення міської цільової програми “Діти. Сім'я. Столиця на 2016-2018 роки” має ще розглянути постійна комісія Київради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді спорту.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»