Бюджет Києва-2019: доходи столиці плануються на рівні 54,9 млрд грн

Вулиця Воздвиженська

Tool items

Бюджет Києва-2019: доходи столиці плануються на рівні 54,9 млрд грн

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціального захисту депутати взяли до розгляду головний кошторисо міста на 2019 рік.

Відтак, доходи столиці прогнозуються на рівні 54,9 мільярда гривень. З них: 51,4 мільярда надходження до загального фонду бюджету міста, 3,5 мільярда гривень – спеціального. Резервний фонд становить 350 мільйонів гривень, що складає 0,68% видатків загального фонду.

«Джерела надходження у нас традиційні. На першому місці – податки на доходи фізичних осіб. Тут прогнозована сума становить 20,8 мільярда гривень. Сума єдиного податку планується на рівні  5,4 мільярда. Плата за землю попередньо складатиме 5,1 мільярда гривень. Акцизний податок – 1,8 мільярда», – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

У 2019 році з головного кошторису країни буде повністю фінансуватися первинна ланка медицини. А державна субвенція на галузь освіти  збільшується на 645 мільйонів гривень.

Щодо видаткової частини бюджету. Прогнозовані цифри становлять 54,9 мільярда гривень, що свідчить про збалансованість головного фінансового документу столиці.

«На розвиток освіти у 2019 році ми плануємо закласти 15,3 мільярда гривень. На утримання закладів охорони здоров’я передбачається 10,2 мільярда. Йдеться не лише про видатки на медичну допомогу  населенню, але і про санаторне лікування дітей, хворих на туберкульоз та медико-соціальний захист дітей-сиріт в тому числі. На галузь «Соцзахист» у проекті бюджету передбачено 8,7 мільярда гривень. Ми традиційно продовжуємо фінансувати програму «Турбота. Назустріч киянам» та «Соціальне партнерство», – підкреслив Андрій Странніков.

Щодо житлово-комунального господарства – планові видатки становлять 2,3 мільярда гривень. На виконання бюджетних програм «Утримання та розвиток інших об’єктів транспортної інфраструктури» та «Утримання та розвиток мостів/шляхопроводів» планується спрямувати 2,1 мільярда гривень. На забезпечення діяльності підприємств міського пасажирського транспорту – ще близько мільярда. На галузь культури передбачено майже мільярд гривень та трохи більше півмільярда – на фізичну культуру та спорт.

Бюджетна комісія Київради рекомендувала КМР взяти до розгляду проект головного фінансового документу на пленарному засіданні 4 грудня.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Київська міська студентська поліклініка» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Київський міський консультативно-діагностичний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я столиці» на 2024 – 2025 роки
  • Про внесення змін до комплексної міської цільової програми «Освіта Києва. 2024-2025 роки»
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській набережній, 19 в Оболонському районі м. Києва Адамів Людмилі Михайлівні для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі - закладу громадського харчування (557411940) 
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (442535798)
  • Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень (парку) між вул. Колоскова та вул. Сигнальною у Солом'янському районі міста Києва (244489937)  
  • Про надання  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦЕНТР КОМЕРЦІЙНИХ ПЛОЩ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та обслуговування лінійних об’єктів транспортної інфраструктури (заїзди, виїзди) в межах бульв. Миколи Міхновського, вул. Антоновича, вул. Миколи Грінченка та вул. Панаса