Безпрецедентний успіх комунальних театрів: понад 80 прем'єр та 700 тисяч глядачів у 2017 році

Tool items

Безпрецедентний успіх комунальних театрів: понад 80 прем'єр та 700 тисяч глядачів у 2017 році

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики депутати заслухали звіт про  виконання Комплексної міської цільової програми “Столична культура” за 2017 рік.

Протягом 2017 року за підтримки Департаменту культури виконавчого органу Київради (КМДА) у співпраці з громадськими організаціями, іноземними представництвами та благодійними фондами відбулися: VII Всеукраїнський фестиваль писанок на Софійські площі, у рамках якого публіці було представлено 585 писанок-мальованок; Третій міжнародний фестиваль «Anne de Kiev Fest». 

У підпорядкуванні Департаменту культури 6 концертних закладів, які протягом року проводили активну концертну діяльність. За звітний період було проведено більше 400 концертів та 14 флешмобів.

“У нас збільшилася мережа театральних закладів, завдяки створенню нового театру “Київ модерн-балет”. Ще два театральних заклади отримали статус академічного. Минулого року муніципальні театри, а у нас наразі їх 20, випусти понад 80 прем'єр. Загальна ж кількість вистав — більше 5 тисяч.  А ще ми отримали минулоріч безпрецедентну кількість глядачів — понад 700 тисяч осіб”, - повідомила директор Департаменту культури виконавчого органу Київради (КМДА) Діана Попова. 

Було проведено ряд кінофестивалів; «Відкрита ніч», Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», Міжнародний фестиваль фільмів, телевізійних і радіопрограм для дітей та юнацтва «Золоте курча», «Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів «КРОК».

“Дійсно, дуже багато роботи було пророблено минулого року. Багатьма цікавими, подекуди новаторськими, проектами порадували киян та гостей столиці комунальні музеї, театри, мистецькі навчальні заклади, бібліотеки.  Було підтримано і реалізовано нові проекти: конференція Міжнародної Асоціації «Опера Європи», театральний конгрес «Театр крокує Європою», фестиваль «MotoOpenFest», перший Київський міжнародний фестиваль театрів ляльок «PuppetUp!» , Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку». Ми очікуємо, що 2018 рік для столичної культури буде не менш насиченим та продуктивним. Дуже тішить показник освоєння коштів по міській цільовій програмі, радує перевиконання показників заходів програми нашими театрами і кінотеатрами. А ще 2017 рік був безпрецедентним, оскільки ми отримали шанс приймати Євробачення. І культурні заходи, які супроводжували пісенний конкурс, теж дали можливість гарно реалізувати міську цільову програму”, - резюмувала голова постійно комісії з питань культури Вікторія Муха.

Окрім того, 2017 рік став важливим у роботі публічних бібліотек столиці.

Розпочато реалізацію пілотного проекту «Сучасний бібліотечний простір» (по створенню бібліохабів), в рамках якого, зокрема, планується створити всі необхідні умови для людей з особливими потребами.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в