91 депутат “за”: перший поверх мерії перетворять на публічний простір

площа перед будівлею

Tool items

91 депутат “за”: перший поверх мерії перетворять на публічний простір

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали рішення “Про питання організації публічного простору в адміністративному будинку Київської міської ради”.

Протягом кількох місяців організація “Агенти змін” проводила незалежне дослідження, щоб з’ясувати, як публічний простір мерії використовується зараз, і як громада міста хоче використовувати його в майбутньому.  

За висновками Агентів, наразі перший поверх будівлі не пристосований до потреб громадян. Зокрема немає належного забезпечення для очікування в черзі, комфортних місць для сидіння, також непродумана навігація та неправильна нумерація кабінетів. Окрім того, перший поверх зовсім не облаштовано для маломобільних людей. 

“Мені соромно, що наш перший поверх далекий від комфорту для киян. Ми маємо його зробити максимально зручним для людей. Плануємо розділити поверх на бек офіс та фронт офіс, передбачити зручні вбиральні, кімнати очікування та ігрові для дітей, гардероб. Також планується створити приміщення з окремими прозорими кабінами, де проходитимуть зустрічі міського голови і посадовців з містянами. Також маємо облаштувати окремий хол, де зрозуміло розповідатимуть про заплановані міські проекти: наприклад, роз’яснювати процес створення ОСББ чи розповідати про бюджет участі”, - зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів, який є суб'єктом подання відповідного рішення.

За його словами, загалом у результаті комплексного дослідження, було напрацьовано більше 60-ти рекомендацій, які ляжуть в основу проекту реконструкції першого поверху будівлі мерії. І відповідне рішення передбачає здійснення робіт з капітального ремонту першого поверху адміністративного будинку Київради на вул. Хрещатик, 36. Виконавчий орган Київради (КМДА) має визначити замовника цих робіт. 

Рішення підтримали 91 депутат. 

Ознайомитися детальніше з рекомендаціями Агентів змін щодо перетворення першого поверху Київради можна за посиланням:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/16123327/%D0%94%D0%BE%D1%81%D0%BB%D1...

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»