Tool items
У столиці 89 мешканців з порушенням зору та цукровим діабетом отримали глюкометри з мовним озвученням. Ці прилади було передано завдяки підтримці неурядової організації SmartAID, яка постійно допомагає українцям з інвалідністю.
Як зазначила Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська, глюкометри з озвученням – це не просто техніка, а реальна підтримка для незрячих людей з цукровим діабетом.
«Контроль рівня глюкози у крові є життєво необхідним, а такі пристрої роблять цей процес доступним і зручним. Ці глюкометри – приклад того, як сучасні технології можуть зробити життя людей комфортнішим і безпечнішим. Ми вдячні організації SmartAID за їх турботу про киян із порушеннями зору. Завдяки цьому вони отримали не лише прилади, а й більше впевненості у своєму здоров'ї. Київ і надалі працюватиме над підтримкою людей з інвалідністю, щоб кожен мешканець столиці відчував турботу та підтримку громади», – наголосила Леся Петрівська.
Депутатка Київської міської ради Олеся Зубрицька підкреслила, що такі ініціативи є важливими для людей з інвалідністю, особливо під час війни.
«Завдяки налагодженій співпраці з Київською міською радою та особистій підтримці Київського міського голови Віталія Кличка, ця організація вже не вперше допомагає киянам з інвалідністю. За останні два роки SmartAID передала понад 600 смартгодинників для людей із порушеннями слуху та 280 тонометрів з озвученням для людей із порушеннями зору. Такі проєкти є яскравим прикладом того, як міжнародна допомога та місцева ініціатива можуть об'єднатися заради людей. Особлива подяка кожному, хто долучився до цієї важливої справи. Разом ми можемо підтримати більше людей, які найбільше цього потребують», – додала Олеся Зубрицька.