KYIV CITY COUNCIL
Published on KYIV CITY COUNCIL (https://kmr.gov.ua)

Головна > У столиці проводять просвітницьку діяльність щодо протидії булінгу

Tool items

print

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко спільно з мешканцями взяв участь у просвітницькій зустрічі щодо протидії булінгу та наголосив на необхідності протидії цькуванням, як різновиду насильства. 

Як зазначив Володимир Бондаренко, питання протидії булінгу є дуже нагальним та потребує максимального роз’яснення у суспільстві, особливо вразливими в цій ситуації є діти.

«Важливо правильно донести інформацію, щоб мешканці усвідомили важливість цієї теми. Таким чином можна говорити про виховання толерантності один до одного. Київ підтримує запровадження чітких правил і політик протидії булінгу. Найчастіше жертвами булінгу стають діти, тому важливо проводити інформаційні та просвітницькі кампанії як для школярів, так і для їх батьків та педагогів. Спільними зусиллями ми маємо мінімізувати будь-які проявити насильства», – наголосив Володимир Бондаренко.

Довідка. Організаторами просвітницької зустрічі виступили ГО «Всеукраїнське об’єднання протидії булінгу! «Мої безпечні друзі» та Національна академія внутрішніх справ.

23.2.2024
Facebook Twitter 
-A A +A

Читайте також

20.06.2025, 13:56
Віталій Кличко передав бійцям на фронт від громади столиці чергову партію вкрай необхідної допомоги
20.06.2025, 13:01
Триває формування календарного плану реалізації фізкультурно-оздоровчих, спортивних та молодіжних заходів у Києві на 2026 рік
18.06.2025, 17:15
Віталій Кличко відвідав постраждалих під час нічної атаки 17 червня киян, яких госпіталізували до нових відділень міської лікарні № 12
17.06.2025, 13:45
Віталій Кличко: 18 червня в Києві оголошений Днем жалоби в памʼять за жертвами масованої атаки ворога на столицю
17.06.2025, 11:58
Минулого тижня столичним метро скористалися близько 5 мільйонів пасажирів, із яких 1,3 мільйона – пільговики
16.06.2025, 17:51
Віталій Кличко зустрівся з керівництвом Баварського парламенту на чолі з його президенткою Ільзе Айгнер
13.06.2025, 18:14
Рішення Київради впроваджуються з дотриманням усіх норм, регламенту та законності
13.06.2025, 16:58
Очільницею Музею історії міста Києва стала Вікторія Муха
12.06.2025, 14:48
Віталій Кличко передав бійцям на фронт від громади столиці ще 2400 БпЛА різних типів та 5 вантажівок
12.06.2025, 10:53
До бюджету Києва буде перераховано понад 6 мільйонів гривень за користування землею

Source URL: https://kmr.gov.ua/uk/content/u-stolyci-provodyat-prosvitnycku-diyalnist-shchodo-protydiyi-bulingu