Tool items
Депутат Київської міської ради Олександр Бродський передав медикаменти до Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 Святошинського району.
Як зазначив Олександр Бродський, у київському комунальному медичному закладі забезпечують первинну допомогу, зокрема проводять планові консультації, а також за потреби надають невідкладну допомогу постраждалим при раптовому погіршенні стану їх здоров'я.
«Вкотре за підтримки наших надійних партнерів – меценатів з Польщі доставили необхідні медичні препарати до Центру первинної медико-санітарної допомоги №3. Ці медикаменти буде використано для надання планової та екстреної допомоги пацієнтам. Важливо забезпечувати медичні заклади додатковим обладнанням та препаратами задля збереження здоров'я та порятунку людей. Дякую українським медикам, які в тилу та на передовій щоденно роблять надможливе – рятують важкопоранених і хворих цивільних та військових. Ми протистоїмо на різних фронтах, проте всіх об'єднує одна мета – українська перемога», – розповів депутат.
Олександр Бродський додав, що щоденно спільно з командою ще на крок наближаємось до перемоги та докладаємо максимум зусиль задля допомоги постраждалим від військової агресії росії.