![](https://kmr.gov.ua/sites/default/files/dji_0008_1.jpg)
Tool items
Ніч проти 27 березня у Києві пройшла відносно спокійно. Після завершення комендантської години місто живе в режимі воєнного часу – працює інфраструктура: комунальники, транспортники, медики та рятувальники. Працює комунальний транспорт. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
Поступово відкривається бізнес – 26 березня працювало понад 650 продуктових магазинів, 300 кав’ярень, 360 СТО, 185 перукарень. Він нагадав, що знайти інформацію про заклади, які відновили роботу, можна у застосунку «Київ Цифровий» на мапі працюючого бізнесу.
Крім того комунальники забезпечують життєдіяльність міста попри воєнні умови. Кияни отримують усі послуги ЖКГ.
Для автомобільного сполучення лівого й правого берега Києва 26 березня працюватимуть Північний та Дарницький мости.
Микола Поворозник закликав водіїв пропускати машини «швидкої» допомоги та автівки з гуманітарною допомогою.
«Друзі! Бережіть себе! Не виходьте з дому без нагальної потреби, не порушуйте правила комендантської години. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Допомагайте тим, хто поруч! Разом переможемо! Слава Україні!» – сказав він.