Громадська приймальня

Адреса:
02140, м. Київ, проспект Миколи Бажана, буд. 26, офіс 95 (Дарницький район)
Телефон:
(050) 774-78-07
Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні:

Всеукраїнська громадська організація "ТАЛАНОВИТІ ДІТИ УКРАЇНИ", Керівник: Якименко Юлія Михайлівна.

  • https://kmr.gov.ua/sites/default/files/ptashnyk_utvorennya_no_218.pdf
pdfdoc Розпорядження

Помічники-консультанти

Ковальчук Андрій Маркович
Єфименко Наталія Миколаївна

Депутати Київради

Пташник
Вікторія
Юріївна
Фракція:
Депутатська фракція Політичної партії «Європейська Солідарність»
Посади:
Постійна комісія Київської міської ради з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції
Заступник голови
Рішення/Проекти рішень

Проект рішення Київської міської ради

Проект рішення Київської міської ради №182 (Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо необхідності невідкладного ухвалення законопроектів про легалізацію фінансування потреб Збройних Сил України з місцевих бюджетів та законного закуповування майна для передачі військовим частинам Збройних Сил України)
Проект рішення Київської міської ради №151 (Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» щодо забезпечення прозорості роботи Київської міської ради)
Проект рішення Київської міської ради №1624 (Про перенаправлення коштів на потреби Збройних Сил України та здійснення заходів щодо збільшення фінансування міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216)
Проект рішення Київської міської ради №1321 (Про внесення змін до Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04 листопада 2021 року № 3135/3176, щодо призупинення реалізації прав та здійснення окремих обов’язків депутатами Київради, які висувалися та були обраними від політичних партій, чия діяльність була заборонена та/або призупинена рішенням Ради національної безпеки і оборони України та/або суду)
Проект рішення Київської міської ради №1242 (Про заборону депутатам Київської міської ради, що висувалися та були обраними від КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року, займати керівні посади в Київській міській раді та її органах)

Рішення Київської міської ради

Decision №7289/7330 (Про заборону депутатам Київської міської ради, що висувалися та були обраними від КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" на чергових виборах депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2020 року, займати керівні посади в Київській міській раді та її органах)
Decision №7283/7324 (Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо заборони народним депутатам України, обраним від політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» обіймати посади голови, заступників голови, секретаря комітету Верховної Ради України, входити до складу тимчасових комісій, утворених у Верховній Раді України, входити до складу депутатських груп та обіймати керівні посади в будь-яких інших органах, утворених у Верховній Раді України, та необхідності прийняття змін до законів України, що унеможливить здійснення депутатських повноважень у ВРУ та місцевих радах й подальше балотування особами, що обиралися та/або були обраними від політичних партій, чия діяльність були призупинена рішенням РНБО)
Біографія

Біографічна довідка 
Народилася 1 січня 1983 року в місті Києві, громадянка України. Українська юристка, політик та народна депутатка 8-го скликання. 

Освіта
У 2006 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціалізацією правознавство.
Випускниця Української школи політичних студій та Аспен-інституту за програмою «Справедливість, закон і суспільство». 

Трудова діяльність 
Свою карʼєру розпочала з посади молодшого юриста в банку та через два роки вже очолювала юридичний відділ центрального офісу банку. Була партнеркою ряду відомих юридичних фірм, де очолювала практику антимонопольного та конкуренційного права й займалась корпоративним правом.

У листопаді 2014 року була обраною народною депутаткою України. Під час депутатської діяльності працювала членкинею комітету з питань економічної політики, входила до Конституційної комісії та Ради з питань судової реформи при Президентові України. 

Головним своїм завданням роботи у Верховній Раді України ставила створення сприятливого середовища для ведення бізнесу в Україні та розвиток конкуренції. Була зосереджена на удосконаленні антимонопольного та корпоративного законодавства, виступала ініціатором ряду проєктів, спрямованих на створення сприятливого бізнес-середовища та покращення інвестиційного клімату в Україні. За її ініціативою було прийнято, зокрема, закони про публікацію рішень АМКУ (#782-VIII), про підвищення вартісних показників у справах про концентрацію (#935-VIII), про усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг (#1724-VIII), про підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах (#1983-VIII) тощо. Брала активну участь у вдосконаленні законодавства про приватизацію, про публічні закупівлі, була автором багатьох законодавчих ініціатив у сфері децентралізації. 

Після завершення каденції у Верховній Раді України займається приватною юридичною практикою, є також експерткою громадської організації «Євроатлантичний курс». 

Визнання та нагороди під час роботи на юридичному ринку
- За версією VII та VIII Юридичної премії (2013 та 2014 роки), увійшла в п'ятірку найкращих юристів у сфері конкурентного права.
- Увійшла до числа 9 найбільш рекомендованих юристів у сфері антимонопольного права за результатами дослідження видання «Юридична газета» в рамках проекту «Топ-250». Найкращі юристи очима колег по юридичному бізнесу 2010/2011».
- Увійшла до переліку рекомендованих спеціалістів України у сфері конкурентного права за результатами дослідження Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients у 2013 та 2014 роках.


Визнання та нагороди під час парламентської діяльності
- Згідно з рейтингом РПР за підсумками I-IV сесій Верховної Ради України 8-го скликання посіла 7 місце у ТОП-10 законотворців-реформаторів.
- Увійшла в ТОП-10 депутатів-реформаторів 2017 року за версією видання «Деловая столица».
- Увійшла в ТОП-10 ефективних держслужбовців 2017 та 2018 років від юридичного бізнесу за версією Юридичної газети.
- Увійшла в ТОП успішних жінок-юристів в категорії «політики державні службовці, судді» за версією дослідження Юридичної газети Ukrainian Women in Law у 2018 та 2019 роках.
- Увійшла до ТОП-25 найдоброчесніших народних депутатів 8-го скликання за версією ГО «Рух Чесно».

Заміжня, має двох дітей.

Контакти 
Адреса для листування: [email protected] 
Сторінка депутатки у Facebook https://www.facebook.com/viktoria.ptashnik.7 

Розширений пошук