Замкова гора у Києві отримала статус парку

Tool items

2119

Замкова гора у Києві отримала статус парку 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати надали статус парку земельній ділянці, що розташована на Замковій горі в Подільському районі міста Києва. 

Земельна ділянка, яка отримала статус парку має  орієнтовну площу 9,8 га і знаходиться між вулицею Воздвиженською, провулком Ладо Кецховелі, Фролівським провулком, Андріївським узвозом. 

“Ми закликаємо раз і назавжди офіційно окреслити межі Замкової гори, аби зберегти це історичне місце для нащадків. Тим паче, один із київських забудовників раніше вже заявляв про намір звести 8-поверховий готель на Андріївському узвозі, частково зазіхнувши на територію Замкової гори. Цим рішенням ми створюємо повноцінний заповідник, і ніхто там нічого не зможе захопити, забрати чи побудувати”, - зазначив співавтор відповідної ініціативи , депутат Київради Сергій Гусовський.

Окрім того, депутати надали статус скверу земельній ділянці, що розташована на вул. Лук'янівській у Шевченківському районі. Орієнтовна площа зеленої зони  - 0,46 га.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 3/8173 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»