Загрози немає. Будівництво біля метро “Героїв Дніпра” - безпечне

Будівля Київської міської ради

Tool items

1742

Загрози немає. Будівництво біля метро “Героїв Дніпра” - безпечне

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати заслухали інформацію начальника КП “Київський метрополітен” Віктора Брагінського щодо ситуації з будівництвами в столиці, зокрема біля станції метро “Героїв Дніпра”.

За словами Віктора Брагінського, будівництво відповідного торгівельно-розважального комплексу не несе жодної загрози підземці. Інвестиційний конкурс на реалізацію був проведений ще у 2003 році і забудовник має всі дозвільні документи.

“Технічні показники та рішення по об'єкту узгоджувались з державним підприємством “Укрметротунельпроект”, яке свого часу проектувало цю станцію. Також інвестором були отримані експертні висновки “Укрдержбудекспертизи” та дозвіл на початок будівельних робіт, виданий Державною архітектурною будівельною інспекцією. У нас є всі рішення, які дозволяють це будівництво і відповідають чинному законодавству. Хочу наголосити, метрополітен не має компетенції оцінювати доцільність об'єкту чи його архітектурні рішення. Для нас є єдиний пріоритет — безпека наших пасажирів”, — зазначив начальник КП “Київський метрополітен” Віктор Брагінський.

Він зазначив, що 8 вересня було пошкодження склепіння станції, його ліквідували до кінця зміни, і наразі станція працює в звичайному режимі.

Жодних порушень цілісності конструкцій станції метрополітену немає додав Віктор Брагінський. За його словами, інвестор після завершення будівництва, має провести косметичні роботи на станції. Попри те, громада виступає категорично проти зведення ТРЦ над станцією “Героїв Дніпра”.

“Київське метро повинне бути безпечним. Повинно виконувати ключову функцію — бути транспортним засобом. Ми, перш за все, повинні враховувати інтереси громади, але маємо думати і про інвестора. Якщо влада видає дозволи, а потім блокує будівництво, то жоден інвестор не матиме гарантій і не вкладатиме в розвиток столиці, у результаті місто просто не розвиватиметься. Ми маємо сідати за стіл переговорів і знаходити компроміс. Ми уже призначили громадські слухання, вони відбудуться 29 вересня”, — зазначив Київський міський голова Віталій Кличко.

До слова, замовник до 20-го вересня має надати копії всіх дозвільних документів на будівництво керівництву району та голові ініціативної групи, також повинен розмітити інформаційний стенд із зазначенням конкретних видів робіт з укріплення станції метро «Героїв Дніпра» та термінів їх закінчення.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва