З початку війни міська влада евакуювала з Києва до західного кордону України понад шість тисяч людей із соціально незахищених категорій населення

Tool items

З початку війни міська влада евакуювала з Києва до західного кордону України понад шість тисяч людей із соціально незахищених категорій населення. За ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка у столиці функціонує гуманітарний штаб, волонтери щоденно доставляють продукти першої необхідності мешканцям. Також надає гуманітарну допомогу та допомагає евакуювати людей Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська.

За словами Лесі Петрівської, спільно з Урядовою уповноваженою з прав осіб з інвалідністю Тетяною Баранцовою налагодили логістичні шляхи для транспортних перевезень. Завдяки командній координації дій та об'єднанні зусиль з волонтерами зі столиці вдалось евакуювати понад 700 людей з інвалідністю до західного кордону України. 

«Допомагаємо евакуювати людей з інвалідністю до західних областей України. Також щоденно приймаємо тонни гуманітарної допомоги від наших друзів та партнерів з Ужгорода, Львова та країн Європи. Зустрічаємось з киянами, які потребують постійної допомоги та доставляю їм продуктові набори, засоби гігієни, памперси та все необхідне. Понад 100 сімей вже отримали таку допомогу. Ми співпрацюємо з відповідальним київським бізнесом, який безкоштовно надає гарячі обіди для мешканців. Дорослим та дітям з інвалідністю, які перебувають в укриттях, разом з волонтерами постійно доставляємо гаряче харчування. Також регулярно відвідуємо людей з інвалідністю, які перебувають у приміщенні Центрального вокзалу та максимально оперативно забезпечуємо їх усім необхідним. Кожен з нас задіює свої ресурси для того, щоб підсилити роботу та оперативно надати допомогу всім тим, хто цього потребує», – зазначила Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що у співпраці з бізнесом також допомагаємо людям з порушеннями слуху та доставляємо їм батарейки до слухових апаратів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану