З початку року трансляції пленарних засідань Київської міської ради будуть перекладатися жестовою мовою

Tool items

З початку 2022 року ТРК «Київ» буде забезпечувати переклад жестовою мовою трансляції пленарних засідань Київської міської ради.

Про це повідомила Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська.

За словами Лесі Петрівської, вже давно існує потреба у впровадженні ініціативи з активного залучення жестової мови до медіа-простору з метою надання людям з порушеннями слуху вільного доступу до інформаційного поля.

«Для нас надзвичайно важливо бути почутими якомога більшим колом людей та надати безперешкодний доступ до отримання інформації кожному. Саме тому трансляції пленарних засідань Київської міської ради будуть адаптовані відповідно до потреб людей з порушеннями слуху завдяки можливості перекладу жестовою мовою, який здійснюватиметься за підтримки ТРК «Київ». Необхідно сприяти тому, аби принципи рівності прав людей з інвалідністю були реалізовані на практиці та в повсякденному житті», – зазначила Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська.

Леся Петрівська додала, що тема інклюзії та безбар’єрності є пріоритетною для депутатського корпусу та вимагає активного впровадження нових механізмів задля забезпечення рівних прав для усіх громадян суспільства.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про найменування скверу у Голосіївському районі міста Києва
  • Про особливості встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та вручення заохочувальних відзнак Київського міського голови під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України від
  • Про внесення змін до Порядку надання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі комунальним закладам культури на створення мистецького продукту
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4551/4592 "Про деякі питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні ", затвердженого Законом
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»