З нагоди Дня місцевого самоврядування близько 30 співробітників Київської міської ради отримали Подяки та Почесні грамоти Київського міського голови

Tool items

З нагоди Дня місцевого самоврядування близько 30 співробітників Київської міської ради отримали Подяки та Почесні грамоти Київського міського голови за багаторічну сумлінну працю, бездоганне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм.

Подяки та Почесні грамоти Київського міського голови вручив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За словами Володимира Бондаренка, в умовах війни на органи місцевого самоврядування лягли проблеми, які навіть не ніхто не міг уявити в сучасному демократичному світі.

«Питання розміщення внутрішньо переміщених осіб, відбудова житлових будинків та об’єктів інфраструктури, які зазнали ворожих обстрілів, надання комплексної економічної підтримки бізнесу, підготовка до нового опалювального сезону в умовах критичної економії ресурсів. Це тільки мала частка того, з чим доводиться стикатися міській владі задля підтримки життєдіяльності територіальної громади. Місцеве самоврядування - це інструмент реальної спроможності територіальної громади вирішувати свої питання. Ми працюємо для того, щоб місто функціонувало, і без зупину будемо забезпечувати подальше відновлення столиці. У Київській міській раді пліч-о-пліч співробітники професійно виконують свої обов’язки заради спільної мети та потрібного результату. Зараз всі ресурси спрямовані на підвищення рівня обороноздатності столиці, охорони прав та інтересів територіальної громади», – наголосив заступник міського голови – секретар Київської міської ради.

Володимир Бондаренко додав, що коли пройде трохи часу після Перемоги, і до Київської міської ради знову будуть приїжджати представники українських та іноземних муніципалітетів задля того, щоб переймати досвід щодо функціонування системи міського управління.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 01 червня 2000 року № 141/862 «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Державного агентства лісових ресурсів України щодо недопущення прийняття проєкту Закону України «Про особливості управління об’єктами державної власності в лісовій галузі та порядок утворення та діяльності спеціалізованого державного лісогосподарського
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ДМИТРІВСЬКА 82» земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Дмитрівській, 80-82 у Шевченківському районі міста Києва (757881441)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Щусєва, 12-А у Шевченківському районі міста Києва (462413835)