З Нагоди Дня Києва у столиці пройдуть шість екскурсій за трьома новими маршрутами

Tool items

З Нагоди Дня Києва у столиці пройдуть шість екскурсій за трьома новими маршрутами: «Як козаки та магістрат на Подолі жили», «Провулками київського Кудрявця» та «Київ незвичний – від минулого до сьогодення». Безкоштовні екскурсії містом організовані Управлінням туризму та промоцій КМДА та КНП «Київський центр розвитку туризму».

Як зазначила начальниця Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Марина Радова, зважаючи на дуже великий попит та обмежену кількість місць, попередня реєстрація на екскурсії є обов'язковою.

«На екскурсії «Як козаки та магістрат на Подолі жили» гід розповість таємниці середньовічного Подолу та традиції Київського самоуправління. Крім цього, всі охочі на екскурсії «Провулками київського Кудрявця» зможуть познайомитись з літописними місцями Києва та творіннями багатьох видатних киян – архітекторів, художників, письменників та акторів, які мешкали в цій місцевості у різні часи. А під час екскурсії «Київ незвичний – від минулого до сьогодення» учасники зможуть відкрити для себе незвичні місця Києва та почути історії про людей, які з ними пов’язані», – розповіла Марина Радова.

Начальниця Управління туризму та промоцій КМДА додала, що в разі повітряної тривоги за маршрутом передбачені укриття, кожен учасник прогулянки заради своєї безпеки повинен слухати вказівки гіда.

Екскурсії за маршрутом «Як козаки та магістрат на Подолі жили» відбудуться 27 та 28 травня. Місце зустрічі: Контрактова площа, біля фонтану «Самсон».

Реєстрація на 27 травня (початок о 12:00) за посиланням: https://forms.gle/oZRvq1LVWoYsQvHG9.

Реєстрація на 28 травня (початок о 18:00) за посиланням: https://forms.gle/tm8CuMZRzM5EX9vS8.

Маршрут: Контрактова площа – Церква Успіння Богородиці Пирогощої – Церква Миколи Притиска – Житній ринок – Кам'яниця київського війта – Церква Святої Катерини.

Екскурсії за маршрутом «Провулками київського Кудрявця» відбудуться 27 та 28 травня. Місце зустрічі: Львівська площа, біля пам'ятника Анні Ярославні.

Реєстрація на 27 травня (початок о 15:00) за посиланням: https://forms.gle/pu6PQiKH5MJocewK7.

Реєстрація на 28 травня (початок о 15:00) за посиланням: https://forms.gle/LgBWH7rNLR3TMPfHA.

Маршрут: Львівська площа – Вознесенський узвіз – вул. Кудрявська – вул. Винниченка – Павлівський сквер.

Екскурсії за маршрутом «Київ незвичний – від минулого до сьогодення» відбудуться 27 та 28 травня. Місце зустрічі: Золоті Ворота (навпроти входу до станції метро).

Реєстрація на 27 травня (початок о 18:00) за посиланням: https://forms.gle/dFefwohfN9ut9Swu8.

Реєстрація на 28 травня (початок о 12:00) за посиланням: https://forms.gle/xBRomA8aFVUsgZ8q7.

Маршрут: Золоті Ворота – Пам'ятник коту Пантелеймону – Двір з воронами – Пейзажна алея – Сквер київських інтелігентів – Пам'ятник Анні Ярославні – Київський велотрек – Ботанічний сад ім. академіка О. В. Фоміна.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.04.2022 № 4571/4612 «Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), на період дії воєнного стану в Україні»
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про внесення доповнень до рішення Київської міської ради від 23.03.2023 № 6263/6304 «Про деякі питання побратимської співпраці міста Києва з іноземними містами»
  • Про затвердження Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 роки