Єдиний координаційний центр при КМДА доставив майже 10 тисяч продуктових наборів першої необхідності малозахищеним киянам. Ще 10 тисяч доставлять цього тижня

Tool items

612

Єдиний координаційний центр при КМДА доставив уже близько 10 тисяч продуктових наборів першої необхідності малозахищеним киянам. Ще 10 тисяч доставлять до кінця цього тижня. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Хочу нагадати, що в столиці працює Єдиний координаційний центр для допомоги малозахищеним киянам, який створила міська влада. Як я говорив, ми акумулювали понад 20 тисяч наборів першої необхідності.10 тисяч із них уже доставлені тим, хто потребує допомоги. До кінця тижня доставлять іншу частину», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва подякував благодійникам та соціально-відповідальному бізнесу, які долучилися до роботи центру і допомагають. Це зокрема: фонди «Майбутній Київ» та «Життєлюб», Спілка Cамаритян України, торгівельні мережі «Новус» та «АТБ», компанія «Розетка». Логістику забезпечують компанії Uklon та «Нова пошта».

Також компанія Volkswagen надала свої автомобілі для перевезення пацієнтів, які потребують процедури гемодіалізу.

«Місто продовжує допомагати соціально-незахищеним киянам. Ми раніше починаємо виплату матеріальної допомоги до Великодня. Бо розуміємо, як складно в нинішній ситуації малозабезпеченим людям. Так, виплати отримає понад 289 тисяч киян з категорій малозахищених верств населення. Виплати розпочнуться вже сьогодні», – підкреслив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо удосконалення форми та змісту посвідчень депутатів місцевих рад та внесення змін до Положення про помічника- консультанта, депутата Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 13 липня 2006 року №28/28
  • Про присвоєння назви скверу у Шевченківському районі міста Києва
  • Про оздоровлення дітей територіальних громад сіл Київської області, на території яких розміщенні об’єкти міста Києва
  • Про створення комунального некомерційного підприємства «Київський міський дитячий кардіологічний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про посилення відповідальності за пошкодження майна
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРЗ-ІНВЕСТ», ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДІНАКОР» в оренду земельної ділянки для спільного обслуговування виробничого комплексу будівель, будов та споруд на вул. Козелецькій, 24 у Солом’янському районі міста Києва (590439962)
  • Про відмову у передачі громадянці Каряці Інні Вікторівні у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у провулку Плещеєва, 8-б у Голосіївському районі міста Києва (588027110)
  • Про передачу громадянину Орліченку Тарасу Григоровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 16-А у Голосіївському районі міста Києва (362773666)
  • Про передачу громадянці Бистровій Вікторії Павлівні у приватну власність земельної ділянки для ведення колективного садівництва на вул. Садовій, 67, діл. 1-а у Дарницькому районі міста Києва (665332736)
  • Про приватизацію громадянином Задорожним Олександром Георгійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Миронівській, 19 у Солом'янському районі міста Києва (332819739)